Can boğazdan gelir değil, can diyetle gelir 🤩🍳 🍓🍒🍎🍉🥒🥦🥬🥕🍆🥑

Yeniden başlıyorum

14 ocak menüsü

Saat 10.40
2 dlm ekmekle tost(kaşar,hindi fume)
Salatalık
5 zeytin
Nescafe

13.45
1 kase mercimek çorbası

15.30
Türk kahvesi
2 kare şekersiz cikolata

18.50
1 tabak bulgurlu pirasa yemeği
1 tabak salata
1 bardak ayran

Saat 20.00
Yarim muz 3 badem

Su belirsiz 🧐
Can8m bendee yapiyorum guya biraz sallandim bu hafta ama pzt daha siki baslicam

Bide mezuram kaybolmus yaa olcumde yapamadim😅. Bisey sorcam sen nescafeye ozel bisey ekliyormusun kahvaltida hep iciyorsun dikkatimi cekiyor🥳🥳😅

Genelde eklemiyorum. YalniZ çay içmeyi sevmiyorum. Birde bitki çayı da aç karna içince midemi bulandiriyor. Bazen toz tarçın eklerdim geçen sene ☺️
Anladim cm bemde kahvaltida yesil cay seviyorum.ara ogumd enescafe yaptiysam kakao ve tarcin ekliyorum bazende cok keyfim varsa hindistan cevizi yagi🤩

Slm cnm giremedim yine sabah 3zeytin 2dilim ekmege toat 2bardak cay 1parca peybir bir kac ceri domates yedim . Oglen 1kase mercimek corbasi ictim . Aksam 1kasik fasulye 1kasik bilgur pilavi azcik patates kizartmasi 3 tanede kofte yedim misafirim vardi yemege o yuzden biraz cok oldu

Slm cnm giremedim yine sabah 3zeytin 2dilim ekmege toat 2bardak cay 1parca peybir bir kac ceri domates yedim . Oglen 1kase mercimek corbasi ictim . Aksam 1kasik fasulye 1kasik bilgur pilavi azcik patates kizartmasi 3 tanede kofte yedim misafirim vardi yemege o yuzden biraz cok oldu
Normal bazen fazla kaçırmak. Menun guzel olmus ben beğendim afiyet olsun. Tartildin mi? :)

17 ocak menüsü

Sabah 8.30
Nescafe
1 dilim krem peynirli ekmek

11.00
1 probiyotik yoğurt

13.00
Yarim tabak makarna

15.45
Turk kahvesi 3 hurma 5 findik

19.00
1 kepce tarhana çorbası
Salata yogurt
Yarim tabak bezelye yemeği

Gunaydin canim. Sağolasın. Bu gece 4 te kalkinca, sabah 6 da kahvalti yaptim 🤐
2kucuk cocuklu ev halleri 🤦‍♀️. Canim kahvaltida haslanmis yumurta 1kibtit kutusu oeynir 3yesil 3siyah zeytin 1dikim ekmek 3kucuk domates yesil cay, ara ogun 1 tane findik kremali kurabiye oglen 1kase pirasa. Aksam 1kase yogurt corbasi 3 yemek kasigi fasulyeli bulgur pulavi 1kase yogurtlu kereviz salatasi.

2kucuk cocuklu ev halleri 🤦‍♀️. Canim kahvaltida haslanmis yumurta 1kibtit kutusu oeynir 3yesil 3siyah zeytin 1dikim ekmek 3kucuk domates yesil cay, ara ogun 1 tane findik kremali kurabiye oglen 1kase pirasa. Aksam 1kase yogurt corbasi 3 yemek kasigi fasulyeli bulgur pulavi 1kase yogurtlu kereviz salatasi.
Günü erken kapatmissin afiyet olsun. Ara öğün yapcak misin

X