Camasir makinesinde yeni kazak tuyu camasirlara yapisti

akasayalar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2022
821
1.681
Evet kizlar tamda basliktaki gibi. 3 yeni kazak almistim bir de spor bir sweet. Dordunu attim kisa sureliye. Bir cikardimki şok boyle bir tuylenme yok anlatamiyorum bile. Sweet siyahtan beyaz donmus beyaz uzun uzun tuylere. Renk tuylerden krem gozukuyor. Buna nasil acil cozum bulabilirim koli bandi aklima geldide tamamen tenizleyecek gibi degil o kadar vahim.varmi bir oneriniz

Tüy toplama rulosu, koli bandı ya da sizde yoksa kurutma makinesi olan bir yakından rica 😂

Bu sabah sinirden ve aynı sebepten sweatimi çöpe attım. Merak ettim meşhur İsveçli marka mı sizin de? Ben böyle tüy bırakma görmedim hayatımda. İkea’nın tüy toplama rulosundan olsun evinizde çok iyi topluyor. Yavaş yavaş düzeltirsiniz rulo ile.

Kizlar koli bandiyla tek tek yaptim ama canm cikti boule birsey yok.binada kimsede kurutma makinesi yok malesef. Esimin sweeti cope atmiyim yeni alayim dedim kolo bantiyla bir saattir yapa yapa cogunu tenizledim ama hala icime sinmedi.artik yavas yavas kurudukca tekrar yapacagim🥴

Siyah sweat ile beyaz kazak aynı anda atılınca sonuç pek de sürpriz değil aslında.
Tüy toplama rulosu sizin işinizi görür,yoksa edinin.Bantla uğraşmanıza hiç gerek yok.

X