Popüler Konu Callanetics egzersizleri yapanlar buraya

Arkadaşlar merhaba bende yaklaşık 1 aydır süper callanetics yapıyorum fakat her hareketi doğru yapabildiğimden emin değilim. Bazı hareketleri yaparken zorlanmıyorum sizde de oluyormu

Selam millet
Uykum kaçtı, konuyu hortlatmaya geldim :)
Eskiden callanetics yapıp fayda görenlerden biriyim, şimdi tekrar başlama planım var (evet, pazartesi :KK70: ama gayet iyi bir nedenim var, egzersiz programını değiştireceğim.) Leslie ile karma bir programla gideceğim.
Kaslar güç kazandıkça zorlanma olmaması normaldir bu arada.

Selam millet
Uykum kaçtı, konuyu hortlatmaya geldim :)
Eskiden callanetics yapıp fayda görenlerden biriyim, şimdi tekrar başlama planım var (evet, pazartesi :KK70: ama gayet iyi bir nedenim var, egzersiz programını değiştireceğim.) Leslie ile karma bir programla gideceğim.
Kaslar güç kazandıkça zorlanma olmaması normaldir bu arada.

Ben de başlamayı düşünüyorum :) birbirimizi motive edelim istersen :)

selamlarr kızlar bende düşünüyorum başlamayı ben birde basen için soğuz lipoliz yaptırmayıda düşünüyorum bakalım neler bekliyo bizi:)

ben pilatese çok benzettm hatta bi fark göremedim zor egzersizler mutlaka etkili olur ama süreklilik önemli tabi..

arkadaşlar merhaba elinde süper callanetics videosu olan varmı paylaşabilirmisiniz lütfen klasik calleniticste 18.günümdeyim 21 güne tamamlayınca süperle devam etmekmistiyorum tabi paylaşan olursa yada sadece bacaklar için olanı da olur şimdiden teşekkürler
Videoları paylaşabilir misin? Şimdiden çoook teşekkürler ☺️

Merhaba kızlar. Ben de callanetics başlamak istiyorum ama takıldığım soru var. Günün hangi saatinde yapılır genelde? Yemekten 1 saat sonra uygunmudur yoksa ac olmak mı gerekiyor acaba?

Bende isteyip surekli bugun yarin erteliyorum tibetle devam edelim calleneticse birlikte :KK66:Daha once iki bedene yakin incelmistim.
Ben hala yapmiyorum: ) kafama gore spora devam : ) tibetcigimde var tabii:)) buarada sporu ac karnina yapmak daha verimli oluyomus.. sma yemekten 1-2 saat sonra yapincada cok fark etmiyomus

X