Gebeliğe Hazırlık Çakşır kökü suyuu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Dykdyk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2016
2.535
2.411
33
selam arkadaşlar eşim için bugün çakşır kökü suyu aldım. Be şekilde kullanmam gerek bilgi verebilecek biri varmı acabaaa ?

Sabah akşam yemekten 20 dk önce cay bardağının 3 de biri kadar koy üstüne su ekle içsin
Tolamda 5 şişe içmesi lazımmış bizde 5. Şişedeyiz

Çakşır kökü suyu sperm sayısını arttırmk için di dimi arkadaşlar ve bu suyu aktardan mı aldınz
Benim eşimin sperm sayısı iyi morfolojisi düşük ben o yüzden aldım ama sperm sayısını arttırmada da etkili canım. ben aktardan aldım şişesi 25 tl

merhaba. ben yeni üyeyim yeni başlık acacaktım bilemedim acıkcası. daha önce bir düşüğüm oldu. 2. kez hamileyim fakat bu da sıkıntılı gözüküyor maalesef. söylemek istediklerimi buraya yazayım okuyan olursa faydasını görür insallah
ben 4444 tefriciye okuduğum ay hamile kaldım düştü ama. 2. kez yine okudum aynı ay içerisinde her gün 1 meryem suresini bardağa okuyarak 41 e tamamlayıp içtim ve yine hamile kaldım. fakat başka sıkıntılarım yüzünden sanırım düzgün devam etmiyor. sizde okuyabilirsiniz faydasını görürsünüzinsallah

Sabah akşam yemekten 20 dk önce cay bardağının 3 de biri kadar koy üstüne su ekle içsin

Canım gördüğüm kadarıyla hamilesin. Aldığın suyun markasını bana yazabilir misin? Bide sen içtin mi? Eşimde bi problem yok bende pco var bir gebeliğim oldu ama 16. Haftada düştü şimdi tekrar olsun istiyoruz. Yazarsan sevinirim

Canım gördüğüm kadarıyla hamilesin. Aldığın suyun markasını bana yazabilir misin? Bide sen içtin mi? Eşimde bi problem yok bende pco var bir gebeliğim oldu ama 16. Haftada düştü şimdi tekrar olsun istiyoruz. Yazarsan sevinirim
Canım evet hamileyim ama benim tedavi ile oldu
Biz mecitefendi almıştık 5 şişe bitirdi eşim elbet faydası olur ama sen pco lu isen adama çok yüklenme sen yumurta geliştirmek için takviye alsan daha iyi olur bence

sen içmiş miydin ? Kadınlar da içiyormuş diye duydum ama emin olamadım.

selam arkadaşlar eşim için bugün çakşır kökü suyu aldım. Be şekilde kullanmam gerek bilgi verebilecek biri varmı acabaaa ?

Kizlar caksir otu suyunun faydasini gordunuz mu? Biz keciboynuzu kuruyle kullaniyoruz. Keciboynuzunu biraksak mi artik diyorum 2 ay oldu kullanali. Sadece caksirla olur mu sizce

:110::110::110: Bizim 5 milyonlardan 9 milyonlara cikti ama caksir mi etki etti bilmiyoruz. Sanirim tup bebek yaptirdiniz. Beklemek cok zor dua edin banada:KK43:
Evet tüp bebek yaptırdık tuttu çok şükür. Dua ediyorum herzaman herkes için. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasınnn

Kizlar caksir otu suyunun faydasini gordunuz mu? Biz keciboynuzu kuruyle kullaniyoruz. Keciboynuzunu biraksak mi artik diyorum 2 ay oldu kullanali. Sadece caksirla olur mu sizce
Bizde çok bariz bi şekilde etki etti. Ama ben keçiboynuzu kürüyle değil de özünü verdim. E vitamini kapsülü ve çinko hapı verdim değerler 10 günde bile ciddi oranda arttı. Ama düzenli kullanmak atlamamak gerekiyor yoksa etki etmez.

X