Cahil Olmayan Giremez😝😜🤣🤪😅🙈🥰

2 buçuk yaşına yakın kızım. Oğlum 6 aylık 🤲😍

🤭🤭Yakalarım işte böyle 🤭

Amann valla çok da farketmiyor bence
Anammm ayni benim bebeler de boyle olcak 😅
Kizim 20 aylik karnim 5 aylik aralarinda 2 yas olcak tam anlat simdi nasil idare edebiliyormusun zorlaniyormusun ne tavsiye verirsin :KK17: :KK59:

Kizim 20 aylik karnim 5 aylik aralarinda 2 yas olcak tam anlat simdi nasil idare edebiliyormusun zorlaniyormusun ne tavsiye verirsin :KK17: :KK59:
Kız benimkilerin araları 32 ay ben anlatayım sana detaylı 🤣🤣🤣

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲 Allah bağışlasın. Kız mı ablası ? Çok zorlanıyorum açıkçası ama olsun kişiden değişiyor. Üstesinden geleceksin inşaallah 🤲 tavsiye olarak belirgin bir şey yok şuan için.

Amanınnnn dur kalpten gidecekmisim gibi hissettim simdi :skandal: :KK70: :KK70:
Sakin ol 😅

Sadece şunu söyleyeceğim bebek hareketlenince kıskançlık arttı bizde. Hani başta kıskanır sonra alışır durumu yalan başta görmezden gelir sonra kıskanır 😆
Ama 2 yaştan sonra özellikle küçük konuşmaya başlayınca çok güzel oldu, oynuyorlar kavga ediyorlar kendi yağlarında kavruluyorlar 😍😅

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲 Allah bağışlasın. Kız mı ablası ? Çok zorlanıyorum açıkçası ama olsun kişiden değişiyor. Üstesinden geleceksin inşaallah 🤲 tavsiye olarak belirgin bir şey yok şuan için.
Amin insallah canim🤗Kiz canim ayni seninki gibi küçükte oglum olcak🙂 ben az cok hayal erebiliyorum ama boyle ornekleri duyunca sormadan edemiyorum🤷‍♀️

Sakin ol 😅

Sadece şunu söyleyeceğim bebek hareketlenince kıskançlık arttı bizde. Hani başta kıskanır sonra alışır durumu yalan başta görmezden gelir sonra kıskanır 😆
Ama 2 yaştan sonra özellikle küçük konuşmaya başlayınca çok güzel oldu, oynuyorlar kavga ediyorlar kendi yağlarında kavruluyorlar 😍😅
Kiskanclik olmasa şaşardim canim vallahi oyle bi dunya yok galiba bu çocuklar bizden daha hisli oluyorlar insallah o gunleri görürüm oyun oynamaya baslayinca daha guzel olur insallah🤗☺️

X