cadi_kiz'ın başarı öyküsü

ama tabi o öğünlerde de hep sebze meyve lifli gıdalar tükettim ben hep herşeyi kabuğuyla yedim fırında yağsız tuzsuz pişirince içim rahat oluyodu yiyodum. ama ben hiç kilo alırsam ihtimalini düşünmedim pozitif düşündüm yani bu da klişedir yaa:)

cok dogru ,once sen inanmalisin kilo verecegine ,gerisi gelir dime....inanmak basarinin yarisi...

bide ben the secret kitabından çok etkilenmiştim rejime başladığım zaman ki ben ona rejim değil sağlıklı beslenme diyodum neyse hep kendimi kilomu vermiş eski zayıf halime geri dönmüş olarak zihnimde canlandırıyodum ve oldu gerçi biraz fazla kaçtı bu seferde kemikler çok çıktı ama zararı yok:)

Kızlar en kolay kg verme yontemı sabah kahvaltıda 1 dilim tam bugday ekmegınızı sekersız cayınızı bol domates salatalık hatta 1 adet meyve bıle olur,yıyın peynır bıkac zeytın,
oglen ve aksam kayıten ekmek yemeyın pılav yemeyın.. mutlaka yogurtla destekleyın aksam ve oglen yemegını mutlaka salata yogurt olsun
ınanın hemen kg verırsınız

protein almak çok önemli zaten kahvaltıya peyniri eksik etmeyin yoğurt yiyin mideyi en geç terkeden proteinmiş o yüzden açlık hissi daha geç olur yediğinizde de daha az yemiş olursunuz bide yemek esnasında su içmek mideyi genişletiyomuş yemekten yarım saat sonra içilmeli. bide tatlıyı tok karna yemeyin aç karna yiyin sütlü tatlı olsun tabi

X