cadi_kiz'ın başarı öyküsü

cadi_kiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2007
29
0
1,52 boyunda 68 kiloydum erkek arkadaşımla ilk buluştuğumuzda cafede otururken bana yanağımdan makas aldı ve bana tombişim benim diye sevmişti.:))ama o benim o kadar çok gücüme gittiki ağlamamak için çok tuttum kendimi o da benim üzüldüğümü anladı beni yanlış anlama ben senin herhalinle beğeniyorum filan ama ben kafama acayip takmıştım ve 2-3 ay sonunda 53 kiloya düştüm.Şimdi nasılmı peşimden ayrılmıyor acayip kıskanıyor şimdi tombişim diye değil bitanem prensesim diye seviyor
şimdi sevgilime tşk ediyorum iyi beni tombişim diye sevdin yoksa inat edip zayıflayamazdım:teytey:

vücudumda hafif sarkmalar oldu ama beklediğim kadar değil çünkü merdiven inip çıktım ip atladım sabahları aynı kepekli ekmekle tost şekersiz kahve filan hamur işleri yok öğlenleri iş yerinde ne yemek varsa pilav makarna yemedim sulu yemeklerin yanında 1 dilim kepek ekmeği,aralarda çok acıkmadıkça 2 ligh bisküvi kimileri 1 kaşık makarna pilav ya da biraz hamur işi ye o kadardan bişey olmaz derlerdi ama öyle yapmadım çünkü gerisi gelir biliyorum yoğurt ve sodaya ağırlık verdim sabahları ılık limonlu su

birde inat etmek lazım yapıcam filan diye ama regl döneminde soda içmedim zaralıymış regl dönemi bittikten 2 gün sonra tartılın regl döneminden önce veya o dönemde tartılırsanır moreliniz bozulabilir

kesinlikle kullanmadım öyle kullanan arkadaşlar kilolarının daha fazlasını aldılar
ilk haffa kilo verirseniz diğer haftalar durur ve o zaman sakin yanılmayın vücut kendini alıştırıyor birkaç hafta sonra veriyorsunuz birde tartıya çıktığınızda kilonuz aynı yerdede görebilirsinz o nun için dar gelen pantolonlarını deneyin

tebrikler benimde boy 1.60 kilom 59 olmuştu.Hemen diyete başladım fakat çok katı diyemem ekmeği kestim sadece sabahları yiyorum şu an 56.5 oldum yaklaşık 1 ay oldu tabi başlıyalı diyete bitki çayları içiyorum biran önce 52 kiloya düşmek istiyorum.Bende pilav ve makarnayı keseyim o zaman

canım terikler, bende 13 kilo verdim düzenli sağlıklı beslenerek. 3 ayda verdim ben 13 kiloyu. bende bi 4-5 kilo daha versemmi acaba die düşünüorum. bu beslenme düzeninede alıştım epey, midemde hiçbir ağırlık hissetmiorum artıkk:)

ya inanın az önce ağlıyordum moralim çok bozuldu ilk 10 gün güzel geçti 5 kilo verdim şimdi hala devam ediyorum diyete ama kilo veremiyorum ayrıca canım herşeyden yemek istiyor sanki hep açım ben bunu başaramayacakmıyım diye çok üzüldüm kendime de kızyorum Allahım başka dert vermesin üzülmemek gerke diye ama ne oldu bugun bana anlamadım böyle burda paylaşınca tekrar kendime geliyorum.
Tebrik ederim seni arkadaşım. :))

ya inanın az önce ağlıyordum moralim çok bozuldu ilk 10 gün güzel geçti 5 kilo verdim şimdi hala devam ediyorum diyete ama kilo veremiyorum ayrıca canım herşeyden yemek istiyor sanki hep açım ben bunu başaramayacakmıyım diye çok üzüldüm kendime de kızyorum Allahım başka dert vermesin üzülmemek gerke diye ama ne oldu bugun bana anlamadım böyle burda paylaşınca tekrar kendime geliyorum.

aman sakın pes etme arkadaşım,5 kilo vermişsin bak,ne kadar mutlu olduğunu düşün tartıya çıkınca,antalyadasın yaz yeni başladı, temmuzun sonuna doğru incecik denize girdiğini düşün,beach parka gitmişsin,bi güzel yüzmüşsün üstünde bikinin,akşamüzeride hamaklara uzanmışsın,uzanırsın inceciksin ya hemde rahat rahat.hadi kolay gelsin sana canım antalyanın tadını çıkar,çok özledim memleketimiiiiii....:Roflol:

kesinlikle kullanmadım öyle kullanan arkadaşlar kilolarının daha fazlasını aldılar
ilk haffa kilo verirseniz diğer haftalar durur ve o zaman sakin yanılmayın vücut kendini alıştırıyor birkaç hafta sonra veriyorsunuz birde tartıya çıktığınızda kilonuz aynı yerdede görebilirsinz o nun için dar gelen pantolonlarını deneyin

cnm tebrikler bende 23 kılo werdim 1.72 90 kıloydum simdi 67 im ben hic bisi yapmadım rejim adına halada öle sanırım bi 6 kılo daha wersem ii olcak cünkü dolgun hatlarım war sarkma bendede olmadı hic sporda yapmadım halada abur cubur yıorum ben we werıorum bende anlamadım

Pardon 10 günde 5 kilo mu.:1shok:. sadece dikkatimi çekti, mümkün mü böyle birsey fazla bence??
CADIARZU

cnm tebrikler bende 23 kılo werdim 1.72 90 kıloydum simdi 67 im ben hic bisi yapmadım rejim adına halada öle sanırım bi 6 kılo daha wersem ii olcak cünkü dolgun hatlarım war sarkma bendede olmadı hic sporda yapmadım halada abur cubur yıorum ben we werıorum bende anlamadım

ya arkadaşım nasıl olsu bu 23 kilo az bir kilo değil ne kadar sürede nasıl verdin yazarsan sevinirimşutarafagitti

ya babys nasıl olur bu ya... hem diyet yapma, hem spor yapma, hem abur cubura devam. Bi de 23 kilo verdim diyosun. Normal insanların da yaptığı bu yemeğe devam edip kilo veren ilk sen varsın heralde. ilaç mı kullandın acaba bi deyiver çok merak ettim

valla ben bu hiç diyet yapmadım hiç dikkat etmedim.. abur cubur da yiyorum diyenlere inanmıyorum. biz bu kadar özenle bile 23 kilo verememişiz sen abur cuburu da yiyerek üstelik veriyosun. kusura bakma ben senin gibi söyleyenlere hiiiç ama hiiiç inanmıyorum. ha bu arada bi doktora görün bence kilo kaybı diyet yapılmıyorsa yada spor yapılmıyorsa kesinlikle normal değildir...mutlaka ya spor yapıyosundur yada başka bişi burdaki insanların çoğu zayıflamak için uğraşıyolar. ve lütfen hiç bişi yapmadım diyerek insanların şevkini kırmayın. çünkü 1 kilo vermek için bile ne kadar uğrqaşan arkadaşlar var

Gerçekten hiçbirsey yapmadan sürekli kilo kaybediyorsan ciddi bir sağlık sorunun var demektir canım. Doktora gitsen iyi olur bence?

aysegulcum doktorun bu kiloda kalmani hatta 5 kilo daha alabilecegini soylemisya 5 kilo daha verirsen sagligin acisindan pek iyi olmaz belki..doktorunun bu uyarisina karsi zayiflamak istiyorsan karar senin canim ..ama kendine dikkat et biraz bence!!!

canım terikler, bende 13 kilo verdim düzenli sağlıklı beslenerek. 3 ayda verdim ben 13 kiloyu. bende bi 4-5 kilo daha versemmi acaba die düşünüorum. bu beslenme düzeninede alıştım epey, midemde hiçbir ağırlık hissetmiorum artıkk:)

ya ne güsel nasıl verdin 13 kg 3 ayda?paylaşırmısın bizimle ben de işte daha 1 ay olmadı ama 5 kg ya yakın verdim..haftannın 3 günü spora salonuna gidiyorum verebilirmiim sence ben de 3 ayda 13-15 kg?

X