büyüttüm geldim:))

dry01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2009
75
2
slm kızlar uzun arastırmalar korkular gerginlikler sonunda gecen pazartesi büyütme ameliyatımı oldum bugün 3. günüm we bomba gibiyim gercekten eksikliğini hissediyorsanız korkularınızıyenip bu ameliyatı olmanızı tawsiye ederim suan sargılılar we böle bile harika hissediorum:)

yeni memisleriniz hayirli olsunn kaydirigubbakcemile3
darisi basima..bende ins. subatin ilk haftasi ameliyat olucam
uzun arastirmalarin sonunda kararimi verdim..
ama sizin galiba hic aciniz yok ne güzel masallah :)bayanssulusmile
darisi tüm isteyenlerin basina opuyorumnanaktan

slm kızlar uzun arastırmalar korkular gerginlikler sonunda gecen pazartesi büyütme ameliyatımı oldum bugün 3. günüm we bomba gibiyim gercekten eksikliğini hissediyorsanız korkularınızıyenip bu ameliyatı olmanızı tawsiye ederim suan sargılılar we böle bile harika hissediorum:)

Dry 01 merhaba.Çok çok geçmişler olsun.Pztsi oldun dimi tuğrul beye.kaç cc,yuvarlak,high profil mi kasüstü ve göğüs altı kesisiylemi ,6000 tl ye mi yaptı .Bende kendisine yaptırmak istiyorum ama kasüstü korkutuyor çünkü benim ölçüm 75/a bile değil,belli olacak diye korkuyorum.Bide göğüs altı kesisinde kararsızım,burada bir profla görüştüm meme ucundan yapıyor, ve gerçekten çok az belli ama yuvarlak değil damla tercih ediyor bense yuvarlak istiyorum.Bide en fazla 255 cc olur dedi bana.Kafam çok karışık anlayacağın ama en geç bir aya kadar karar verip yaptırmak istiyorum,kurtulmak istiyorum bu stresten.Yardımlarını bekliyorum canım.Senin üzerinden büyük bir yük kalkmıştır. Darısı benim başıma:)))

yeni memisleriniz hayirli olsunn kaydirigubbakcemile3
darisi basima..bende ins. subatin ilk haftasi ameliyat olucam
uzun arastirmalarin sonunda kararimi verdim..
ama sizin galiba hic aciniz yok ne güzel masallah :)bayanssulusmile
darisi tüm isteyenlerin basina opuyorumnanaktan

tesk ederim mervecim ewet neredeyse hiç agrım yok darısı basına olsun işlh sende bnm gbi sorunsuz atlatırsınöptüm:)

Dry 01 merhaba.Çok çok geçmişler olsun.Pztsi oldun dimi tuğrul beye.kaç cc,yuvarlak,high profil mi kasüstü ve göğüs altı kesisiylemi ,6000 tl ye mi yaptı .Bende kendisine yaptırmak istiyorum ama kasüstü korkutuyor çünkü benim ölçüm 75/a bile değil,belli olacak diye korkuyorum.Bide göğüs altı kesisinde kararsızım,burada bir profla görüştüm meme ucundan yapıyor, ve gerçekten çok az belli ama yuvarlak değil damla tercih ediyor bense yuvarlak istiyorum.Bide en fazla 255 cc olur dedi bana.Kafam çok karışık anlayacağın ama en geç bir aya kadar karar verip yaptırmak istiyorum,kurtulmak istiyorum bu stresten.Yardımlarını bekliyorum canım.Senin üzerinden büyük bir yük kalkmıştır. Darısı benim başıma:)))

slm tatlım tesk. ederim. sana tawsiyem öncelikle tugrul beyle bi yüzyüze görüşmen git sor kafanda aklında ne warsa sana öyle bi acıklarki zaten tereddütetmessin bana gelince bende bir cok doktorla görüştüm profdaa dahil kas altı diende oldu kas üstü diende genelde hep damla dediler ama inan onun seklini sevmiorum 15 gün önce bi arkım yaptırdı ama ben seklinden hoşlnmıorum sarkık gelio bana:S tabi yanlış anlasılmasın bu benm fikrim sadece sonra tugrul beyle görüştüm herseyi en ince ayrıntısına kadr anlattı bana bnmde göğüsölcüm 75 bile dildi ama ben eminmki cok doğal oldu cünkü onun gbibir doktorun kendini riske atcagını sanmıorum hele birde öle olmasa bu kadr kişinin onu tercih edeceginide sanmıorum nese ben zaten kasımı kestirmeyi asla düşünmüordum hem agrıyacok dayanıklı olmadıgımdan hemde war olan kasımı neden kestireyimki.. meme altı kesisne gelince bnm fazla alternatifm yoktu cünkü henüz cocugum yok yeni ewliyim we oldugundaemzirmek isterim:) tabiki sen göğüs ucunu düşünebilrsin bunu dısındabiras önce yazdıgım gbi 75bile dildi ölçüm kas üstü yüksek profil yuwarlak silikon takıldı suan sargılılar ama böle bile güsel görünüolar:) tawsiyem kendini bekletme güsel bi duygu:) öptümmmopuyorumnanaktan

biraz daha genel bir bilgi verirmisin canım
toplam kaç liraya mal oldu.emzirmeye engel oluyormu?

oh ne güzel atlatmışsın tatlım ya, darısı başımıza:) Çok sevindim senin adına...Gelişmeleri paylaş bizimleyerimseniben

Bende yarın (pardon bugün olmuş) ameliyat oluyorum kızlar bana da dua edin.Uyku yok stresten ölüyorum. Geçmiş olsun dry inşallah bende iki gün sonra buradan yazarım mutlu mutlu :)))))))

biraz daha genel bir bilgi verirmisin canım
toplam kaç liraya mal oldu.emzirmeye engel oluyormu?

bildigim kadarıyla meme bası kesisi oldugu zaman süt kanallarınıda kestiği için emzirmede sorun oluyor ama ben ameliyat olmadan önce bir kadın dogum uzmanıylada görüştüm meme altı kesisi oldugunda süt kanalları zarar görmedigi için sorun olmayacagı onayını aldıktan sonra karar werdim. bir gece hastanede kaldım aslında kalmamı gerektircek bi durum yoktu agrı sızı falan ama istanbuldaki hawa sartları yüzünden o gece hastanede kaldım hersey dahil 6000tl ödedim cnm:lepi:

Bende yarın (pardon bugün olmuş) ameliyat oluyorum kızlar bana da dua edin.Uyku yok stresten ölüyorum. Geçmiş olsun dry inşallah bende iki gün sonra buradan yazarım mutlu mutlu :)))))))

aa cok sewindim senin adına şimdiden cok cok geçmiş olsun her işin bi zor yanı war güzelim ama sonuca deger gbi düşünüorumm hadi olda gel konusuruz öptüm

cok geçmiş olsun opuyorumnanaktan güzel haberlerini bekliyoruzz kaydirigubbakcemile5

canimm allah yardimcin olsunn ins. cabubak gecer hersey..
ve en kisa zamanda füze memislerine kavusursun zemuszemus
seni bekliyoruz bizi habersiz birakma canimm
bende ameliyat olucam 2 hafta sonra ve simdiden heyecandan ölmek üzereyim
benimkide meme altindan ve kas altindan olucak.. ins. cok fazla agrili olmaz kizlar
bazi hanimlar burda cok agri cektiklerini yaziolar tirsiyorum valla eyvahedigeldismile

Son düzenleme:
kızlar dr.ayaz aslanda ameliyat olan varmı acil cvp bekliyorum medikal parkda çalışıyor.

dün dikişLeRimden kurTuldumm o ananemin sütyeni gbi olan amelyat sütyeninide cıkardımm attımm memişleridee özgür bıraktımm yupppiii:):)

dün dikişLeRimden kurTuldumm o ananemin sütyeni gbi olan amelyat sütyeninide cıkardımm attımm memişleridee özgür bıraktımm yupppiii:):)

canım bunu burda ifade etmekten canımız çıktı
tuğrul bey sadece kas üstü yapmıyor
öncelik kas üstü tercih ediyor
eğer bi sorun hissederse kas altı yapıyor
ve yaptıran arkadaşlarımız da var
kolay gelsin canım

X