Gelinbaşı ve Gelin Tacı Büyükçekmece-Mimaroba-Sinanoba civarında iyi bir kuaför

ssedoshh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2010
2.678
2
kızlar merhabalar...
Büyükçekmece-Mimaroba-Sinanoba civarında iyi bir kuaför bileniniz var mı,gelin başı konusunda tavsiye edebileceğiniz?

bu tarafta yaşayan tek ben miyim?oysa sokaklar,parklar insan dolu hiç mi bu insanlar,kadınlar arasında kk üyesi yok?:26::KK52:

atirustaki kırık tarak güzel ben nişan saçımı orda yaptırdım herkes çok beğenmişti bir de arkadaşım murat kuaförde yaptırmıştı gelin saçını onunki de güzel olmuştu ama ben kırık tarağı tavsiye ederimm:KK34:

atirustaki kırık tarak güzel ben nişan saçımı orda yaptırdım herkes çok beğenmişti bir de arkadaşım murat kuaförde yaptırmıştı gelin saçını onunki de güzel olmuştu ama ben kırık tarağı tavsiye ederimm:KK34:

kırık tarak pahalı mı,fiyatları nasıl canım?genelde avmlerdeki kuaförler pahalı oluyor çünkü:26:bu arada sağolasın yaa sesimi duyan biri olmuş sonunda:KK9:

[SUB][/SUB]
kırık tarak pahalı mı,fiyatları nasıl canım?genelde avmlerdeki kuaförler pahalı oluyor çünkü:26:bu arada sağolasın yaa sesimi duyan biri olmuş sonunda:KK9:

kırık tarak uygun biz nişan saç makyajına 150 vermiştik galiba görümcem orda düğün saç makyajını yaptırmıştı ama onların eski kadroydu şu an yeni kadro var o da 350 falandı sanırım bir arayıp konuş itersen ama gidip yüz yüze konuşmanda fayda var indirim yapabilirler çünkü:KK34:

[SUB][/SUB]

kırık tarak uygun biz nişan saç makyajına 150 vermiştik galiba görümcem orda düğün saç makyajını yaptırmıştı ama onların eski kadroydu şu an yeni kadro var o da 350 falandı sanırım bir arayıp konuş itersen ama gidip yüz yüze konuşmanda fayda var indirim yapabilirler çünkü:KK34:

tamam tatlım çok teşekkür ederiiiiiiim:KK16:

haz,randa dugunum war byukcekmeceye yenı tasındık sayılır ve kuafor bulamıyorum bimıyorum lutfen ardımcı olurmusunuz makyaj konusunda cok iyi olan gelin basıa aynı sekılde neresi war

haz,randa dugunum war byukcekmeceye yenı tasındık sayılır ve kuafor bulamıyorum bimıyorum lutfen ardımcı olurmusunuz makyaj konusunda cok iyi olan gelin basıa aynı sekılde neresi war

Benim düğünümde haftaya.Ben gelinbaşı olarak bahçelievlerde bir salonla anlaştım.Gelinbaşı paketi aldım 250 tl işleride çok iyi röflemi falanda yaptılar.Provamıda yaptırdım çok içime sindi.Sanada tavsiye edebilirim.Bahçelievlerde fatih saç tasarım mutluluklar :))

Benim düğünümde haftaya.Ben gelinbaşı olarak bahçelievlerde bir salonla anlaştım.Gelinbaşı paketi aldım 250 tl işleride çok iyi röflemi falanda yaptılar.Provamıda yaptırdım çok içime sindi.Sanada tavsiye edebilirim.Bahçelievlerde fatih saç tasarım mutluluklar :))

eski oturdugum yer bahcelievler:)zaten orda kalsaydım nexusa kesın giderdim hatta bi ara dusundum burdaykende ama cok zor olcak düğünümde anadolu yakasında.oyuzden.yinede teşekkürler.

eski oturdugum yer bahcelievler:)zaten orda kalsaydım nexusa kesın giderdim hatta bi ara dusundum burdaykende ama cok zor olcak düğünümde anadolu yakasında.oyuzden.yinede teşekkürler.

canım sen kuaför olarak nereyi tercih ettin,memnun kaldın mı?

kesinlikle tavsiye etmeyecegim bir yeri soyleyecegim size, sakin gitmeyin..beni cok uzduler, cok terbiyesiz ve seviyesiz bir yer.
buyukcekmece espina kuaför ozellikle sezen diye kaşcısı var, cok saygısız.
kuaförde şeöyle diyim kaşcı sezen diye biri var. Arkadasımın kasını mahvetti, meger nedeni kaş kontürü satmakmış, yani dövme yaptırmasını sağlamak.ilk önce kasınızın çok kötü ve seyrek olduğuna inandırmaya çalısıyor.sonrada rezil ediyor, zaten makyajından ve kıyafetinde ne kadar basit biri olduğunu anlayabilirsiniz, bilmeden girerseniz benim gibi :) önyagılı davranmak istemesenizde maalesef, ukela tavırları, terbiyesizliğiyle ve lütuf eder gibi tavrı ile zaten kendini gösteiyor.
basit, seviyesiz bir yer..kesinlikle önermiyorum.."

kızlar merhabalar...
Büyükçekmece-Mimaroba-Sinanoba civarında iyi bir kuaför bileniniz var mı,gelin başı konusunda tavsiye edebileceğiniz?

Sıze soyle diyebilirim ki mimarobadaki elit luks denilebilecek en iyi kuaforlere gittim
Royal class tam bir fiyasko acayip pahali sacima omre yaptirmak istedim sari yerine bildiginiz turuncu paketler atti bana.
Emrah ilbin evet burasi cok pahali renk istedigim gibi oldu derken sacim yandi belime gelen saclarimi boyandiktan sonra omuz hizam da kestirdim
Nedim kara kas icin kaslarimi cok iyi otuturdu iyi ve basariliama manikurde sinifta kaldilar
Trend kuafor arel okurken ayak ustu kesfettigimiz yer kas ve boyamada basarili ama haddinden fazla kalabalik ve bogucu.
nurten kuafor sanirim bu kadinin birde kafateryasi var ve burda fal bakiyor gereksiz pahali yaz sicaginda bana tam 1 saatde fon cektiler iyk. kardesler kuafor evet uygun buraya agdaya gitmistim kadin bildigin cellat gibi cekiyo canin yandikca sinirleniyo garip bi tip.
Birde kirik tarak diye bi yer var rezalet otesi pazargunu dugun icin fon cektirmeye gittigimde taragin ustu bogum bogum kil ois biyer
Kuafor husniye tatli kadin sohbeti iyi fonu mukemmel fiyat saydiklarima gore cok iyi agdasida iyi manikurde de iyidir.
Buyukcekmece bayan kuafor berbat kasimda bildigin tirnak izi gibi cimbiz izi birakti kanatti asla bir daha gitmemlerimin arasinda
B. cekmece ross burasi da cok iyi kas da basarililar. simdilik bu kadar.:))))

Kizlar 10 senedir burada yasiorum, malesef sac konusunda memnun oldugum bi yer yok. Beykent perla vista avm icindeki kuafore gidiorum. Ordan memnunum. Bi de bugun ogrendim beylikduzu isbankin oraya volkan kartal sube acmis.

X