K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Burunda damar çatlağı olanlar ve yaktıranlar

benim_olan

Canım esadımmm
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
7.303
20
arkadaşlar son 15 gündür günde en az birkez olmak üzere burnum kanadı ve aşırıya doğru gitmeye başlayınca özel bir hastaneye gidip kulak burun boğaz doktoruna baktırdım ve burnumdaki kılcal damarın çok derinin üzerinde olduğunuda ordaki cihaz aracılığıylada kendi gözümlede gördüm ve yakılması gerektiği bunuda lokal yani bayıltarak olursa ancak dayanabileceğim söyledi biraz araştırdım ve yakı işleminden sonra baş ağrısı çekenler olduğu duydum sizce yaktırmalımıyım??.. son 4 gündür verdiği ilaç ve krem sayesinde kanamam yok şiddetli hapşırma ve öksürük bile tetikliyordu ama son günlerde rahatım zaten hastanelerden hoşlanmam bide bu iş beni çok korkuttu yaptıranlar varsa yorumlarınızı bekliyorum önce yüksek tansiyondan olabileceği söylendi ama tansiyonum gayet normal çıktı kesin damar çatlağı..ooff off
gözümü korkuttular...:KK53:

arkadaşlar son 15 gündür günde en az birkez olmak üzere burnum kanadı ve aşırıya doğru gitmeye başlayınca özel bir hastaneye gidip kulak burun boğaz doktoruna baktırdım ve burnumdaki kılcal damarın çok derinin üzerinde olduğunuda ordaki cihaz aracılığıylada kendi gözümlede gördüm ve yakılması gerektiği bunuda lokal yani bayıltarak olursa ancak dayanabileceğim söyledi biraz araştırdım ve yakı işleminden sonra baş ağrısı çekenler olduğu duydum sizce yaktırmalımıyım??.. son 4 gündür verdiği ilaç ve krem sayesinde kanamam yok şiddetli hapşırma ve öksürük bile tetikliyordu ama son günlerde rahatım zaten hastanelerden hoşlanmam bide bu iş beni çok korkuttu yaptıranlar varsa yorumlarınızı bekliyorum önce yüksek tansiyondan olabileceği söylendi ama tansiyonum gayet normal çıktı kesin damar çatlağı..ooff off
gözümü korkuttular...:KK53:

ayyy bi an kendımı gördümm:26:
canım bende aynı şikayetten cuma günü gittim banada aynı şeyleri söyledi ilaç verdi 20 gün sonra gel yakalım dedi bende bilmiyorum napıcamm:KK50::KK50::KK50:

ayyy bi an kendımı gördümm:26:
canım bende aynı şikayetten cuma günü gittim banada aynı şeyleri söyledi ilaç verdi 20 gün sonra gel yakalım dedi bende bilmiyorum napıcamm:KK50::KK50::KK50:

valla ben şuan rahatım ama selpak cebimden çıkmıyor her an bir yerde kanar diye tereddüt içindeyim kararsızım bende :44:

valla ben şuan rahatım ama selpak cebimden çıkmıyor her an bir yerde kanar diye tereddüt içindeyim kararsızım bende :44:

benımde son 2 aydır falan var geçer dıye bekledım ama gecmedi malesef:KK50:
ama doktorum anestezi falan demedı kolay bi işlem dedi şuan iltahapta varmış hafif oyuzden ilaçlar bıtınce yakalım dedi sürekli kanıycakmı diye tereddüt etmektense tedavısını yaptırmak en ıyısı:KK61::KK61:

slmlr bende doğuştan bu rahatsızlık vardı sürekli brnum kanardı 10 yaşındayken yaktırdık hiç acı sızı olmadı nasıl olduğunu anlamıyorsunuz bile hiç korkmayın o günden sonra bi daha kanamdı kurtuldum

slmlr bende doğuştan bu rahatsızlık vardı sürekli brnum kanardı 10 yaşındayken yaktırdık hiç acı sızı olmadı nasıl olduğunu anlamıyorsunuz bile hiç korkmayın o günden sonra bi daha kanamdı kurtuldum

hmm sagol canımm
evet yaktırcam bende zaten sonucta bu sekılde yaşanmazz:nazar:

merhaba bende de kılcal damar çatlaması var diye düşünüyorum burnumun içi sürekli kanıyor kabuk bağlıyor sonra tekrar kanıyor

ama benim şikayetim akne tedavisi görmeye başladıktan sonra ortaya çıktı, kullandığım ilacın yanetkilerinden birisi de şiddetli burun içi kuruması.

tedavim bittikten sonra şikayetim geçer diye umuyorum ama geçmezse doğruca dr a

:KK68:

valla korkudan mı yoksa doktorun verdiği hap ve kremdenmi bilmiyorum ama bir hafatadır kanamadı çok şükür... ben şuan için yaktırmaktan vazgeçtim çünkü bir akrababamdada aynı sorun olmuş benim gibi ilacı kullanmış daha kanamamış çalıştığım yerdede yaktıran bir kardeşim var çok başının ağrıdığını yerden birşey alırken beyninin zonkladığını söyledi o yaktırmıştı sürekli kanadığı için ben ondan sonra hepten korktum :KK31: şimdilik askıya aldım :KK45:

inşallah bidaha kanamaz :18:

Benim çok kanıyordu burnum en son sular seller gibi akmaya başladı üstüm başım bilgisyar her yer kan içinde kaldı hastaneye gittim doktorun ödü patladı şiddet gördüm sandılar ayakkabımın içinden şıpır şıpır kan akıyordu doktor baktı burnuma hiç sormadan yaktı kocaman kibrit gibi bişeyle damar çatlamış dedi sonra sorun yaşamadım sadece hamilelik döneminde tekrar burnum kanadı o kadar

Benim çok kanıyordu burnum en son sular seller gibi akmaya başladı üstüm başım bilgisyar her yer kan içinde kaldı hastaneye gittim doktorun ödü patladı şiddet gördüm sandılar ayakkabımın içinden şıpır şıpır kan akıyordu doktor baktı burnuma hiç sormadan yaktı kocaman kibrit gibi bişeyle damar çatlamış dedi sonra sorun yaşamadım sadece hamilelik döneminde tekrar burnum kanadı o kadar

geçmiş olsun canım ben görsem bayılırdım heralde :KK43:

merhaba;

ben haftasonu burun kanamasıyla acil hastayene taşındım ama öyle böyle bi kanama değildi musluktan hızla su akar gibiydi.Hem genzime hem dışarı dogru kanıyordu.Kanamayı anca tampon koyarak geçici olarak durdurabıldıler.En son gözümden kan fışkırdıgını söleyeblirim.Doktorum hemen ameliyata aldı narkozla burun damırımı yaktı.Hiç bişi hissetmiyorsunuz o kan kaybına ölmemem mucize!Sadece tek kötü yanı yanık kokusu duyuyorsunuz burnunuzda.

Sonra nasil gecti bu sorunlariniz lutfen soyleyin burnun on kisminda degilmi kabuk bagliyo dusunce tekrar kaniyo bir ilac yokmu yakma harici lutfen yillar olmus ama

Sonra nasil gecti bu sorunlariniz lutfen soyleyin burnun on kisminda degilmi kabuk bagliyo dusunce tekrar kaniyo bir ilac yokmu yakma harici lutfen yillar olmus ama koterlemi yakti gumus nitratlami ne.olur sonraki yillar oldumu

Sonra nasil gecti bu sorunlariniz lutfen soyleyin burnun on kisminda degilmi kabuk bagliyo dusunce tekrar kaniyo bir ilac yokmu yakma harici lutfen yillar olmus ama

Sonra nasil gecti bu sorunlariniz lutfen soyleyin burnun on kisminda degilmi kabuk bagliyo dusunce tekrar kaniyo bir ilac yokmu yakma harici lutfen yillar olmus ama birdaha oldumu ve yakmadan sonra yan etkiler ne bas agrisi tekrar kanama oldumu simdikac yadindasin

X