Burun ucunu(projeksiyonu) kısaltan doktor önerisi

AloeVera3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2017
45
30
Merhaba arkadaşlar burun ucunu kısaltmada iyi olan doktorları biliyor musunuz?
Biliyorsunuz yukarı kaldırınca burun ucu öne doğru mesafe alıyor aslında, büyük burunlarda o mesafeyi bir de geriye alması gerekiyor ki daha da uzun durmasın. Bazı doktorlar ben bu şekli hastaya ikna ederim diye düşünüp belki de onun için ayrıca uğraşmıyor, bu kadar oldu diyor bahane olarak. Kısaltırken de burun ucunu top gibi kalın bırakmaması gerekiyor. Kısaltmada iyi olan doktorlar kimler?

Bildiklerinizi yazarsanız sevinirim

Ben Mustafa Karaca’yı biliyorum. Hatta instagram paylaşımlarından birinde bu konudan bahsetmişti. Bakabilirsin.

Mustafa Karacayla görüştüm ve projeksiyon kısaltma konusunda gayet çekingen davranıyor aslında. Öyle şeyler söylediğine bakma.

Merhaba arkadaşlar burun ucunu kısaltmada iyi olan doktorları biliyor musunuz?
Biliyorsunuz yukarı kaldırınca burun ucu öne doğru mesafe alıyor aslında, büyük burunlarda o mesafeyi bir de geriye alması gerekiyor ki daha da uzun durmasın. Bazı doktorlar ben bu şekli hastaya ikna ederim diye düşünüp belki de onun için ayrıca uğraşmıyor, bu kadar oldu diyor bahane olarak. Kısaltırken de burun ucunu top gibi kalın bırakmaması gerekiyor. Kısaltmada iyi olan doktorlar kimler?

Bildiklerinizi yazarsanız sevinirim
Merhabalar ben de burun ucu projeksiyonu kısaltacak doktor arıyorum siz bulabildiniz mi ameliyat oldunuz mu

X