K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz Burun spreyi kullananlar yardımcı olabilir mi?

Benim esim de kullaniyi iliadin ama hep kullaniyo o olmadığında burnum tikandi diyo acaba bagimlilikmi? Simdi bu konuyu okuyunca düşündüm de surekli kullanan varmi esim gibi??? Yoksa hastayken filan mi??
Okur musunuz bu yazdığımı bilmem ama ben 4 senedir illiadin kullanıyorum. 1şişeyi en fazla 3 hafta kullanıyorum. Koku kesinlikle almıyorum rahatsızlık veriyo baya. 10 gündür bırakma denemesi yapıyorum umarım başarabilirim. Çok sıkıştığımda geceleri yatmadan sıkıyorum gün içinde sokmayı bıraktım

Okur musunuz bu yazdığımı bilmem ama ben 4 senedir illiadin kullanıyorum. 1şişeyi en fazla 3 hafta kullanıyorum. Koku kesinlikle almıyorum rahatsızlık veriyo baya. 10 gündür bırakma denemesi yapıyorum umarım başarabilirim. Çok sıkıştığımda geceleri yatmadan sıkıyorum gün içinde sokmayı bıraktım
4 sene mi? 😳 Bu ilaçlar yasaklanmalı ya. Bilmeden kullanan insanları bağımlı yapıyorlar

4 senedir kullaniyorsaniz muhtemelen ameliyat olmaniz gerekli. Ayni belaya bende bulaştım
, konka küçültme ameliyati olmam gerekiyor

4 sene mi? 😳 Bu ilaçlar yasaklanmalı ya. Bilmeden kullanan insanl
4 senedir kullaniyorsaniz muhtemelen ameliyat olmaniz gerekli. Ayni belaya bende bulaştım

arı bağımlı yapıyorla

Ameliyat olduktan sonra kullanmam için verdi doktor sonra bırakamadım zaten şimdi bırakmayı deniyorum bakalım

X