Piercing, Hızma Burun Piercingimin Üzerinde Şişlik Oluştu

aysube

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2018
2
0
24
Arkadaşlar ben yaklşık 1 ay önce burnumu deldirdim ve kancalı küçük hızma kullanıyordum hiç bir sorun yoktu ta ki haftasonu gidip halka piercinge geçene kadar.Taktırdığmın akşamında burnum akıyordu haliyle peçeteyle silmek zorunda kaldım ve mikrop kaptı. Başta iltihap akıyordu fakat sonradan orada bir şişlik oluşmaya başladı iltihap geçti ve o şişlik iyice büyüdü şuan küçüm bir et parçası var orada resmen ve utançtan dışarı çıkamıyorum fucidin pomad kullanıylrum fkat 4 gündür geçmiyor lütfen yardım edin delireceğimm en son çare yarın gidip piercingi çıkarttırıp kapanmasını beklicem....

eczaneden antiseptik istebilirsin göster burnunu piercing için dersen sana fısfıs verırler bence onu kullan. Ben piercing deliminde almıstım alkolsuz oluyor

Arkadaşlar ben yaklşık 1 ay önce burnumu deldirdim ve kancalı küçük hızma kullanıyordum hiç bir sorun yoktu ta ki haftasonu gidip halka piercinge geçene kadar.Taktırdığmın akşamında burnum akıyordu haliyle peçeteyle silmek zorunda kaldım ve mikrop kaptı. Başta iltihap akıyordu fakat sonradan orada bir şişlik oluşmaya başladı iltihap geçti ve o şişlik iyice büyüdü şuan küçüm bir et parçası var orada resmen ve utançtan dışarı çıkamıyorum fucidin pomad kullanıylrum fkat 4 gündür geçmiyor lütfen yardım edin delireceğimm en son çare yarın gidip piercingi çıkarttırıp kapanmasını beklicem....
Bnde 4 sene oldu deldireki bu sene ayni şişlik ortaya cikmayi basladi bn o sisligi kopartıyorm icin pis kan cikiyo ve orayi eczaneden aldigim alkolla siliyorum sonra antibiyotik merhem suruyorum ise yariyo ama ufak bi sert donumada tekrarlaniyo bnde anlamadim neden oldugunu

Cok tesekkur ederim sprey aldim onun sayesinde 1 haftada gecti deldirdigim yer bazı burunların halkayı kabul etmedigini soylediler insallah bir daha olmaz

hangi spreyi aldınız benim de var sivilce gibi ve başta küçüktü şimdi büyüdü bir de kanlı gibi kırmızı. spreyi söylerseniz ben de alayım bir de hızmayı çıkarmadan mı kullandınız çünkü hızmamı çıkarmak istemiyorum seviyorum
Cok tesekkur ederim sprey aldim onun sayesinde 1 haftada gecti deldirdigim yer bazı burunların halkayı kabul etmedigini soylediler insallah bir daha olmaz

X