Burun estetiği yorum

Cok guzel. Kacinci gun bu? Ay falansa ilk alci ciktiginda nasildi goruntu yazar misin

Cok guzel. Kacinci gun bu? Ay falansa ilk alci ciktiginda nasildi goruntu yazar misin
Altı ay oldu . İlk alçı çıktığında biraz daha şişdi tabi.ama benim istediğim gibi olmadı burnum biraz daha kavisli kalkık istiyordum aslında 😒 tekrar ameliyat düşünüyorum senesini bekliyorum

Altı ay oldu . İlk alçı çıktığında biraz daha şişdi tabi.ama benim istediğim gibi olmadı burnum biraz daha kavisli kalkık istiyordum aslında 😒 tekrar ameliyat düşünüyorum senesini bekliyorum
Sakınnn!! Bebek gibi bir burnun olmuş, bende burnum kalkık oldu diye revizyon düşünüyorum psikolojim bozuldu resmen bu burnu elletirsen doktoruna hakaret etmiş olursun, çarpılırsın ben sana diyeyim burnun çok güzel git tadını çıkar.

Bu burnu beğenmiyorsaniz daha kalkık istiyorsanız belki de beden alginizda bir bozukluk vardır. Bence revizyona vereceğiniz parayı psikologa verin

Çok yapay gözükecek öyle hiç güzelde gözükmüyor o kadar kalkık burun.Doktorunuz tam olması gerektigi gibi yapmış.Bu kadar takıntı yapıp estetikle kendinizi mahv etmeyin böyle güzelsiniz zaten.

Sakınnn!! Bebek gibi bir burnun olmuş, bende burnum kalkık oldu diye revizyon düşünüyorum psikolojim bozuldu resmen bu burnu elletirsen doktoruna hakaret etmiş olursun, çarpılırsın ben sana diyeyim burnun çok güzel git tadını çıkar.
Resim atarmısın? Çok sevinirim ☺️

Burnunuz harika asla estetik gibi değil çok doğal ve mükemmel maşallah doktorunuz kimdi. Biz burda kalkikliktan psikolojisi bozulanlariz. Sizi görünce soka giriyorum şişme bebek gibi hissediyorum kendimi üstelik burnum biraz indi ona ragmen😅 sizsw kaldırmayı dusunuyosunuz çok garibime gitti bu burna yazık etmeyin

X