BURUN ESTETİĞİ SONRASI AŞIRI KALKIKLIK(RESİMLİ)

Merhaba 7. Günüm ve burnum aşırı küçük ve kalkık. Az önce flasteri çıkarttım ve ağlayacak gibi oldum. Düştü mü biraz sizinkiler?

Merhaba 7. Günüm ve burnum aşırı küçük ve kalkık. Az önce flasteri çıkarttım ve ağlayacak gibi oldum. Düştü mü biraz sizinkiler?
zamanla düşüyo ve oturuyo hic merak etme ama ne kadar kalkık ona da bakmak lazım mesajla gonderebilir misin

Herkese merhabalar, ben 25 Ağustos 2022 tarihinde piezo rinoplasti oldum, doktorumla daha önce konuştuğumuzda aşırı doğal bir burun istemediğimi, kavisten hoşlandığımı söyledim ve o da öyle yapacağını söyledi. Kavisiyle ilgili hiçbir sorunum yok açıkçası sadece önden bakıldığında burun deliklerimin görünmesi beni aşırı rahatsız ediyor kafamı eğerek yürüyorum. Ameliyattan fazla zaman geçmedi burnumun ucu zaten 2 katı kadar büyüdü ödemden dolayı çevremdekiler ödem inince burun deliklerimin de görünmeyeceğini söylüyorlar ama emin olamıyorum. Bu durumu yaşayanlarınız var mı?
Yüzüne yakışmış çok güzel olmuş bence

zamanla düşüyo ve oturuyo hic merak etme ama ne kadar kalkık ona da bakmak lazım mesajla gonderebilir misin
Buraya ekliyorum geri dönüş için teşekkür ederim.

Eklentiler

• IMG_7194.jpeg
    IMG_7194.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba bence sizin burnunuz aşırı kalkık değil, ben 20 gün önce ameliyat oldum, şuan yandan görseniz burun sırtım ile burun ucum arasında öyle bir diklik var ki aşırı kötü görünüyor, görenler çok kötü olduğunu söylüyor şeklinin de değişeceğini sanmıyorum benimkinin, belki ödem gider ama şekli berbat benim, sizinki harika duruyor :KK43:
Merhaba ,ben de aynı sorunu yaşıyorum ama henuz çok yeni ameliyati. Sizin indi mi burun ucunuzdaki kalkiklik ?

Merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum. Epey kavisli ve kalkik ve küçük. Ki bunu istemediğimi defalarca söylemiştim. Kalkiklik inmeye başlıyor mu gerçekten

Merhaba ,sizin ki nasıl dustu mu ,umarım istediğiniz gibi olmuştur? Bn de geçen hafta oldum aynaya bakamıyorum kucuk ve kalkik oldu .geri dönüş yapar mısınız

5 gün .ama bu değildi tarifledigim burun .ince kavisli bir sirt ve çok kalkik bir burun .çok mutsuzum

Merhaba ,sizin ki nasıl dustu mu ,umarım istediğiniz gibi olmuştur? Bn de geçen hafta oldum aynaya bakamıyorum kucuk ve kalkik oldu .geri dönüş yapar mısınız
Ben bu mesajı yarım saat önce filan yazmıştım henüz düşmedi 😂 hala 7. günüm. Sizinle tamamen aynı durumdayım. Forumlara bakıyorum, bir kaç milim düşer denmiş ama benim sorunum sadece aşırı kalkık olması değil boyu da çok kısalmış. Sizin de boyu kısalmış mı yoksa sadece küçük ve kalkık mı?

Ben bu mesajı yarım saat önce filan yazmıştım henüz düşmedi 😂 hala 7. günüm. Sizinle tamamen aynı durumdayım. Forumlara bakıyorum, bir kaç milim düşer denmiş ama benim sorunum sadece aşırı kalkık olması değil boyu da çok kısalmış. Sizin de boyu kısalmış mı yoksa sadece küçük ve kalkık mı?
Kafam çok dalgın kusura bakmayın. 5 gün oldu .bnm de boyu kısaldı ve istemediğimi söylemiştim. Boyu kısa kalkik ve kavisli ,dilerseniz fotoğraf atın görmek isterim

Kaldırınca boyu kısalıyor işte sebebi o. Benim de aynı durum var 2 ay doldu burnum indi 2-3 milim ama hala istediğim kadar inmedi. İsterseniz fotoğraf atarim mesaj atin . Burnumu kısaltmis kaldırması hala çok mutsuzum

X