Piercing, Hızma Burun delimi

Nazliicnagc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2020
2
0
24
Burnumu tabancayla dün deldirdim çok ağrıdı sonra sabah bi baktım içerden delik yok küpenin ucu deriyle temas ediyo oda bana daha çok ağrı yaptı bende küpeyi çıkardım. tekrardan gidip deldirsem bi sorun olurmu ?

Bende ilk deldirdiğimde mart ayıydı. Hatta burnumu delen abi bu ayda burun delinmez geri kapanır yazın delinir dedi. Dinlemedim tabi. İçerde delik vardır belki şu an. Biraz deneseniz açılabilir. Benim dışarı çıkıp eve girince hızma kendiliğinden çıkardı. Sonra burun değilim iltihap topladı. İyileşti ve nisan sonu gidip tekrar deldirdim. 😄

burun deliği hemen kapanmaya çok müsait. binbir zorlukla deliniyor, deldirdiğimde acımıştı biraz ama o anlık bişeydi, acısı geçmişti hemen.

Korkuyorum ya deliğin açılması için oynadım ama daha çok canım yandı bide burun bu kılcal damarlarlar var korkutuyo insanı:))
Onu deliğin içindende yerini yoklayarak bulup takman lazım. Ama tabi çok çabuk kapanır. Ben hiç çıkarmam 8-9 yıl oldu galiba 16 yaşında deldirmiştim sanırım. Bi kere unutmuştum evden çıkarken takmayı, akşamına zor takmıştım. Ama çokta güzel duruyor. 🤭

Onu deliğin içindende yerini yoklayarak bulup takman lazım. Ama tabi çok çabuk kapanır. Ben hiç çıkarmam 8-9 yıl oldu galiba 16 yaşında deldirmiştim sanırım. Bi kere unutmuştum evden çıkarken takmayı, akşamına zor takmıştım. Ama çokta güzel duruyor. 🤭

çok güzel duruyor doğru, ama o her an takılabilicekmiş ve çıkabilecekmiş hissi çok beter bişiy ya.

ben de taktırmıştım ama toplamda 6-7 ay dayanabilmiştim. burnumu yıkayamıyordum doğru düzgün.:KK70:

çok güzel duruyor doğru, ama o her an takılabilicekmiş ve çıkabilecekmiş hissi çok beter bişiy ya.

ben de taktırmıştım ama toplamda 6-7 ay dayanabilmiştim. burnumu yıkayamıyordum doğru düzgün.:KK70:

Benim artık vazgeçilmezim valla. 😄 Çok alıştım sadece abdest alırken çıkarıp takıyorum.

Çoğunluk artık iğne delimini öneriyor.

Ben deldireli 15 sene oldu, taa o zaman iğneyle deldirmiştim. İğne deliminde hafif burgulu bir piercing takıldığı için delikten çıkma durumu olmuyor. Piercing dediysem dışarıdan yine hızma gibi, küçücük görünüyor, korkutmasın.

Uyurken falan hızma düşüp kapanmış olabilir burnunuz senelerden beri hızmam var ilk deldirdiğim gün uykumda çıkmış hatta kabuk bağlamıştı gecenin bir yarısında tekrar burnuma hızmayı koymuştum..yani delmiştim 😎

ay madem konu hortlamıış ben de sorayım :KK70: benim de vardı hızmam ama deldirdiğim günden geri atmaya başladı. Çok zorladım kalsın diye 1 ay sonunda çıkarmak zorunda kalmıştım artık ve çıkarınca hemen kapandı zaten. İkinci kez deldirmek istiyorum ama yine aynı olur mu emin olamadım. Oldu mu böyle bir şey deldirince hep öyle kaldı mı sizin geri atma filan yapmadan acaba ki?

ay madem konu hortlamıış ben de sorayım :KK70: benim de vardı hızmam ama deldirdiğim günden geri atmaya başladı. Çok zorladım kalsın diye 1 ay sonunda çıkarmak zorunda kalmıştım artık ve çıkarınca hemen kapandı zaten. İkinci kez deldirmek istiyorum ama yine aynı olur mu emin olamadım. Oldu mu böyle bir şey deldirince hep öyle kaldı mı sizin geri atma filan yapmadan acaba ki?
Arkası top olanlardan alırsanız çıkmaz sanırım hızmanız hep çıkmış ondan bahsediyorsunuz di mi

evet ilk deldiklerinde taktıkları hızma da kendiliğinden çıktı aynı gün, ben de onun biraz incelerinden taktım ama o da geri attı hep
Piercing taktirin. Disaridan normal hizma gibi görünür ama alti burgulu/sarmal seklinde oldugu icin cikmaz.
Bir studyoyla gorusurseniz size gosterirler modelleri.

Zaten asla ama asla tabancayla deldirmeyin.Tabancayla deldirilmez burun.O yanlışa ben bi kere düştüm şimdi orda kan topladığı için hafif bir kararma var çıkaramıyorum o yüzden.İğneyle güzel güzel deldirin bakımı yapın.Tabanca devri bitti artık.

Ben iki kez deldirdim. İlk deldirdiğimde kıştı, burun delen adam bu mevsimde olmaz geri atar dedi dinlemedim. Gerçekten geri attı, dışarı çıkardım burnumdan çıkardı sonra iltihap topladı mahvetti beni. Onu çıkardım attım, baharda tekrar deldirdim. 10 yıl oldu hala kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Tam mevsimi, istiyorsanız deldirin bişey olmaz.

Ben iki kez deldirdim. İlk deldirdiğimde kıştı, burun delen adam bu mevsimde olmaz geri atar dedi dinlemedim. Gerçekten geri attı, dışarı çıkardım burnumdan çıkardı sonra iltihap topladı mahvetti beni. Onu çıkardım attım, baharda tekrar deldirdim. 10 yıl oldu hala kullanıyorum. Hiç sorun yaşamadım. Tam mevsimi, istiyorsanız deldirin bişey olmaz.
Umarım kalır benim de, yaptırcam teşekkür ederim :)

X