Burun ameliyatından sonra geçmeyen iz

Canım nester kucucuk ucu sivri bir bıçak zaten,burna girmek için alt taraftan nesterle açarken kayma yapıyor doktor,elinden kayıp yukarı burun ucuna ,ve burun ucu aynen bu şekilde kesiliyor .revizyon için dr araştırırken 1 2 kişide görmustum bu tarz izer .ve doktor nester izi olduğunu söyledi,ben eminim ama yinede bir doktora sormak en dogrusu.instagramdan resim attığında dönüş yapan doktorlar var isterseniz bir sorun .resim atip
Canım ben resmini doktoruma attım şimdi. İzi sordum neden olduğunu cevap yazar yazmaz senle paylasacagim

Merhaba arkadaşlar. Ben malesef Gaziantepte Murat Keret isimli bir doktora ameliyat oldum. Arkadaşlarım da aynı doktora ameliyat oldu ama onların burunları ve izleri fena değil. Ben hem liplift hem de burun estetiği oldum. Lipliftte “biraz” iz kalabilir demişti. Ama burun estetiğim de hem kalkık istememe rağmen çok kalkık. Hem de öyle bir kesi atmış ki, iyileşmedi hatta çukurlaştı ve özellikle yandan ışık alınca gölgede kaldığı için daha belirgin hale geliyor.

Burun deliklerimin yamukluğunu falan geçtim. Bu ize dolgu vs olur mu ne yapabiliriz var mı h böyle bir şey yalayıp çözüm bulan?

Eki Görüntüle 3289436
Canım doktoruma sordum resmini atıp, aynen iletiyorum
Bu izin ne olduğunu anlamak zor,Ama kalıcı bir şeye benziyor 🤷‍♂️.görmek gerekir

Canım doktoruma sordum resmini atıp, aynen iletiyorum
Bu izin ne olduğunu anlamak zor,Ama kalıcı bir şeye benziyor 🤷‍♂️.görmek gerekir

Canım senin doktorun kimdi? Bu arada uğraştın benim için Allah razı olsun 🌸 Benim araştırmalarıma göre Servan Göde ve ya Mehmet yazar sanki iyi gibi geliyor bana ama biraz maddiyatı düzeltmek lazım tabi..

Canım senin doktorun kimdi? Bu arada uğraştın benim için Allah razı olsun 🌸 Benim araştırmalarıma göre Servan Göde ve ya Mehmet yazar sanki iyi gibi geliyor bana ama biraz maddiyatı düzeltmek lazım tabi..
Canım ben ilk 2009 da oldum en son 2017 6 yıl geçmiş bu an gündemde olan hiç bir dr tanımıyorum.ama teknikler ilerledi.oAmanlar revizyon çok sıkıntıyıdi,iyi araştır benim doktorun antalyada engin erkal.instaglamdan eklersen sana 3.revizyon sonraki bu facia burnunu atarım. Senin yanında süper valla.di_deem .

Hatta resim ekleyim gördüm de sileyim hemen
Screenshot_20230829_183919_Instagram.jpg

Eklentiler

• 20230816_153156.jpg
    20230816_153156.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 101
Canım ben ilk 2009 da oldum en son 2017 6 yıl geçmiş bu an gündemde olan hiç bir dr tanımıyorum.ama teknikler ilerledi.oAmanlar revizyon çok sıkıntıyıdi,iyi araştır benim doktorun antalyada engin erkal.instaglamdan eklersen sana 3.revizyon sonraki bu facia burnunu atarım. Senin yanında süper valla.di_deem .
Resim koydum önceki sonraki

Ay maşallah çok güzelmişsin 😍 burnunun son hali de harika ve doğal olmuş
Cok teşekkür ederim ama bu hale gelene kadar neler çektim,çok kötü günler geçirdim yıllar deyim,yani arkadaşım mümkünse çok güzel dolgu yapan Dr var ilker Yörük mesela inanılmaz dolgu yapıyor, geçici döngüler var sanırım bir dene derim ,azıcık dolgu ile halledebilir belki, revizyon düşünürseniz çok iyi doktor seç derim .kim bilir belkide bir mucize olur ve duzlerin inşallah kendiliğinden.

Cok teşekkür ederim ama bu hale gelene kadar neler çektim,çok kötü günler geçirdim yıllar deyim,yani arkadaşım mümkünse çok güzel dolgu yapan Dr var ilker Yörük mesela inanılmaz dolgu yapıyor, geçici döngüler var sanırım bir dene derim ,azıcık dolgu ile halledebilir belki, revizyon düşünürseniz çok iyi doktor seç derim .kim bilir belkide bir mucize olur ve duzlerin inşallah kendiliğinden.

Arkadaşım valla ben kendimle biraz barıştım aslında, revizyondan korkuyorum dediğin gibi yaptırırsam en iyilerine yaptırırım onun için de bu sene kredi ödüyoruz anca iki yıl sonra yaptırabilirim. Şimdilik dolgu ile çözüm arıyordum ben de, dediğiniz ilker bey’e bi yazayım başka öyle iyi dolgu yapan doktor var mı bildiğiniz?

Arkadaşım valla ben kendimle biraz barıştım aslında, revizyondan korkuyorum dediğin gibi yaptırırsam en iyilerine yaptırırım onun için de bu sene kredi ödüyoruz anca iki yıl sonra yaptırabilirim. Şimdilik dolgu ile çözüm arıyordum ben de, dediğiniz ilker bey’e bi yazayım başka öyle iyi dolgu yapan doktor var mı bildiğiniz?
Bencede en doğrusu canım ne yazikki yok ama ilker bey çok başarılı görmüyor bir görüş

gerçekten iz kötü olmuş krem kullandınız mı?benim ilk ameliyatı yapan aptal doktor iyileşme kremi önermemişti izler çok uzun sürede geçti.ikinci ameliyatımda bir krem aldırmıştı doktor daha iyi ve çabuk geçti şuan hiç iz yok.
İkinci ameliyatinizi kim yaptı ve Kremin adı nedir öğrenebilir miyim 🥲🌸

Merhaba kızlar, ben de krem adını merak ediyorum.

Konu sahibine çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda izlerden kurtulur 💕

X