Burun ameliyatı oldum, yorumlarınızı bekliyorum

Burnunuz cok guzel olmus,doğal görünüyor.Ben dimdik kaldirilmis direk delikleri gorunen burunlari hic begenmiyorum,cok yapay duruyorlar.. ama sizinki cok hos olms.
çok teşekkür ederim :) doktorumdan hep estetik olduğu anlaşılmayacak doğal bir burun yapmasını istedim :) ve oldu sanırım :)

çok teşekkür ederim :) doktorumdan hep estetik olduğu anlaşılmayacak doğal bir burun yapmasını istedim :) ve oldu sanırım :)
Cnm bende 1 ay oldu olalı izmirde benim normalde kuru olan cildim çok aşırı yağlanıyor bu sendede oldumu en çok korktuğum kalıcımı acaba diyorum resmen parlıyorum

Cnm bende 1 ay oldu olalı izmirde benim normalde kuru olan cildim çok aşırı yağlanıyor bu sendede oldumu en çok korktuğum kalıcımı acaba diyorum resmen parlıyorum
merhaba, öncelikle geçmiş olsun :) benim cildim zaten t bölgesi yağlı olan bir cilt. burnum hep yağlı olurdu önceden de. ameliyattan sonra ilk 1-2 ay her zamankinden çok daha fazla yağlanma oldu, ama artık eski düzene döndü cildim. ilk zamanlar aşırı yağlanma sivilce oluşumu vs olması çok normal :) o süreçte ben haftada 3 kez matlaştırıcı maske uyguluyordum ve her gün yüzümü mutlaka yüz yıkama köpüğüm ile yıkıyordum o aşırı yağdan kurtulmak için.

Bu arada 5.ayın sonunda gülüşünüze kavuşmuşsunuz ya peki dudağınızın içinde bir çekme oldu mu ? Benim dudağım bi tuhaf 6.ayımdayım ama hala dudağımdaki his geçmedi , sizde oldu mu dudakta garip bir his?

Bu arada 5.ayın sonunda gülüşünüze kavuşmuşsunuz ya peki dudağınızın içinde bir çekme oldu mu ? Benim dudağım bi tuhaf 6.ayımdayım ama hala dudağımdaki his geçmedi , sizde oldu mu dudakta garip bir his?
yok, o dudaktaki çekilme hissi 4. ay gibi geçmişti bende :) şu an bir sorun yok :)

6. ay ve 7. ay fotoğraflarım geldiii :21:

6. ay (temmuz 2020)
IMG_20200801_213757.jpg IMG_20200801_213937.jpg

7. ay (ağustos 2020)
IMG-20200805-WA0003.jpg IMG-20200805-WA0004.jpg IMG_20200805_203451.jpg

X