bürümcük koltuk örtüsü kullanışlı mı?

PrensesPeri

yepyeni bir yaşam :)
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
8.603
583
39
$1.jpg

kızlar oturma odamın koltuklarının rengi bir garip oldu üzerine örtü almam şart oldu :KK5: modellere baktım içlerinde tek begendiğimde bu oldu.kullanan var mı?kullanışı nasıl yardımcı olursanız sevinirim :KK16:

Son düzenleme:
annemde koltuklar kirlenmesin diye almıştı bunlardana ama hiççç kullanışlı değilll verdiğimiz paraya yazık yani bi defa her oturmada düzeltmek istiyo tekrarr:79:

ben y<kl<şık 3 yıldır kullanıyorum ve memnunum benin örtülerim krem rengi koltuklarıkma krem kirlenmesin diye aldım üzerine renki yastıklarla şık duruyo 300 liraya almıştım ben

Bu örtülere sinir oluyorum. heryerde bunlardan var. Seçenekte yok. Kaymada kesin oluyor. ben bunları örtmektense Bu koltuk şallarını tavsiye ederim. fiyat daha uygun. Yıka at makinaya...kalitelisine dikakt et. kalitesizler yıkandıkça çekiyor..İstediğin her renk var. Çigileri renkli renli olan, sadece kırmızı, mavi vs olan;

$BULDAN-ISI-KOLTUK-ORTUSU-STANDART-VE-MAKSI-TAKIM__41628593_0.jpg

Bu örtülere sinir oluyorum. heryerde bunlardan var. Seçenekte yok. Kaymada kesin oluyor. ben bunları örtmektense Bu koltuk şallarını tavsiye ederim. fiyat daha uygun. Yıka at makinaya...kalitelisine dikakt et. kalitesizler yıkandıkça çekiyor..İstediğin her renk var. Çigileri renkli renli olan, sadece kırmızı, mavi vs olan;

Eki Görüntüle 245623

tavsiye için teşekkürler canım.bunlarada bakarım :KK34:

benimkilerinde rengi koyu bordoydu sordum kılıf 250 yaparım dedi o yüzden öyle yazdım

aa sana gerçekten güzel fiyat vermişler.yaptırmasını sormadım ama kumaş ararken yüz sordum kaplatma için 450-500 e yaklaşır dediler :44: daha kanepeci alacak.eğer düşünüyorsan 250 kaçırma derim :KK34:

Ben bu bürümcük modeli sevmiyorum aslında ama mecburen bürümcüklerden diktirdim,kullanıyorum.Güzelce gerip,koltuk kenarlarına sıkıştırılırsa kayma bozulma yapmıyor.Yıkayıp yıkayp takıyorum pratik oluyor.Görüntüsü dışında memnunum,kullanışlı.Eğer görüntüsünü beğeniyorsan al derim.

Ben deri koltukların üzerinde kullanıyorum.Sıkıştırma yapılan yerlerine uzunlamasına kalın süngerler dikilmiş.O süngerler koltuğun birleşim kısımlarına giriyor.Böylece tutuyor ve kaymasını engelliyor.Yalnız benim çokkk hareketli bir kızım var,çekiştirip bozuyor o ayrı.

Yika kullan kismi cok guzel canim ama biz de bu kiliflarin cok kaymasindan sikayetciyiz:44:

teşekkürler canım paylaştıgın için :KK16:

Ben deri koltukların üzerinde kullanıyorum.Sıkıştırma yapılan yerlerine uzunlamasına kalın süngerler dikilmiş.O süngerler koltuğun birleşim kısımlarına giriyor.Böylece tutuyor ve kaymasını engelliyor.Yalnız benim çokkk hareketli bir kızım var,çekiştirip bozuyor o ayrı.

benim gördüğümde sünger falan dikilmemişti :44: yazdıgın çok iyi oldu ararken öylesini ararım :KK34:

canım bende kullanıyorum bunlardan ama çok uzun ömürlü değil bilgin olsun. bur-nların bürümcükleri lastikli olduğu için lastikleri çok kolay kopuyor ve bir süre sonra oturduğun kısımda dümdüz oluyor. ben şimdiki aklım olsaydı güzel çiçekli modellerin kumaşlarından diktirirdim. onlar daha pahalı ama eminim daha uzun ömürlü olurlardı.

canım bende kullanıyorum bunlardan ama çok uzun ömürlü değil bilgin olsun. bur-nların bürümcükleri lastikli olduğu için lastikleri çok kolay kopuyor ve bir süre sonra oturduğun kısımda dümdüz oluyor. ben şimdiki aklım olsaydı güzel çiçekli modellerin kumaşlarından diktirirdim. onlar daha pahalı ama eminim daha uzun ömürlü olurlardı.

o bahsettiğin örtülerin resmini bulup ekleyebilirmisin?haftaya alacagım artık karar verip.klasik örtülere alternatif bunu önerdiler.başkada örtü bulamadım :44:

X