Premature Bebekler Bursada riskli gebelik doktoru ?

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Bebeklerim karnimda oluyo benim.bu 3. Hamileligim ne kese duzgun nede bebek kesenin icinde duzgun bi yerde.dusuk riskim de var.

Bebeklerim karnimda oluyo benim.bu 3. Hamileligim ne kese duzgun nede bebek kesenin icinde duzgun bi yerde.dusuk riskim de var.
Ben 20.hatfada normal doğumla kaybettim yeni ne kadar korunmam gerekir sizin süreç nasıl oldu ilk gebeliğimdi yine aynı şeyleri yaşarmıyım kafam çok karışık daha 2 gün oldu doğuralı bebek hayali kuruyorum şimdiden

evet canım geçen sene ona açık mıyom amelıyatı oldum. geçen gün rahim filmimi çekti. sürekli gidiyorum onumuzdeki ay da tüp bebeğe baslıcaz kendısıyle
Ben 4buçuk aylık Doğum yaptım gelişimi durduğu için tekrar ne zaman denesem diye düşünüyorum ve iyi bir hekimle yoluma devam etmek istiyorum hamile kalmadan önçe kendisiylemi görüşsem bilemedim herhangi bir test falan yaparmı diye

evet canım geçen sene ona açık mıyom amelıyatı oldum. geçen gün rahim filmimi çekti. sürekli gidiyorum onumuzdeki ay da tüp bebeğe baslıcaz kendısıyle
Bende başlıcam bidahaki ay tüp bebeğe cnm. Bu ay histeroskopi ve laparoskopi yapıcak çikolata kistim için. Biri aral hoca transferi Uludağ üni de yapıyo dedi biliyo mıusn bu konuyla ilgili bşey

X