Bursa'da Falcı

bursa'da osmangazi metrosu tarafında bir mahallede, çıkmaz sokağın birinde gecekondu gibi bir evde fal bakan bir kadın vardı. Kadın kapalı hatta 3-4 tane çocuğum var diye anlatmıştı. Kapısına takım elbiseli adamlar bile gelip fal baktırıyordu. Saçma bir şekilde telefonunu kaybettik adı da gelmiyor aklıma :KK43: Bilen varsa söylerse çok sevinirim
Feriha

Selamm kızlar ben bugün bı halt yedim :KK43: ve tekrar bı falciya gittim. Genel olarak iyiydi.
2 kişiye ah etmiştim onu söyledi tepetaklak olucaklar dedi. Toplu bı para gelicek ve bununla birlikte çok sevinicegin haber alıcaksın dedi sonra bunu sesli bı sekilde herkese soyliceksin dedi. Erkek arkadaşımla ayrı olduğumuzu gurur yaptığımızı ama barisicagimizi hatta ondan bı haber alıp benim ona gidicegimi söyledi. Erkek arkadaşımın terfi alicagini söyledi.bekledigin haberin önünde engel var gibi görüyorsun ama yok dedi.

Şimdi gelelim olayların ben tarafına devletde bı işim var herkes imkansıza yakın diyor haliyle benimde umudum kırılıyor... Eğer bu iş halolursa gerçekten bı toplu para sahibi olucam. Sesli bı sekilde haber vericeksin zip zip ziplicaksin sevinçten dedi ama zil takıp oynamam davul zurnayla herkese haber verebilirim o kadar önemli bi haber benim için yıllardır uğraşıyorum. Sevgilim beyi müdür yapmak istiyorlardı o kabul etmiyordu belki fikri değişmiştir....
Tek bilemediği şuydu bı kuran adağın var senin dedi kuran değil dana o dedim :))) ama şu isim hal olursa mevlid okutcam demiştir olabilirim hatırlamıyorum....

Selamm kızlar ben bugün bı halt yedim :KK43: ve tekrar bı falciya gittim. Genel olarak iyiydi.
2 kişiye ah etmiştim onu söyledi tepetaklak olucaklar dedi. Toplu bı para gelicek ve bununla birlikte çok sevinicegin haber alıcaksın dedi sonra bunu sesli bı sekilde herkese soyliceksin dedi. Erkek arkadaşımla ayrı olduğumuzu gurur yaptığımızı ama barisicagimizi hatta ondan bı haber alıp benim ona gidicegimi söyledi. Erkek arkadaşımın terfi alicagini söyledi.bekledigin haberin önünde engel var gibi görüyorsun ama yok dedi.

Şimdi gelelim olayların ben tarafına devletde bı işim var herkes imkansıza yakın diyor haliyle benimde umudum kırılıyor... Eğer bu iş halolursa gerçekten bı toplu para sahibi olucam. Sesli bı sekilde haber vericeksin zip zip ziplicaksin sevinçten dedi ama zil takıp oynamam davul zurnayla herkese haber verebilirim o kadar önemli bi haber benim için yıllardır uğraşıyorum. Sevgilim beyi müdür yapmak istiyorlardı o kabul etmiyordu belki fikri değişmiştir....
Tek bilemediği şuydu bı kuran adağın var senin dedi kuran değil dana o dedim :))) ama şu isim hal olursa mevlid okutcam demiştir olabilirim hatırlamıyorum....
Kime gittiniz bilgi verir misiniz ?

Bursa' da eskiden Mavi gözlü sarışın göçmen bir falcı varmış. Kadın daha sen evin avlusuna girerken senin hakkında konuşmaya başlıyormuş. Benim komşular gitmiş zamanında ve kadın onlar daha oturmadan hoşgeldiniz malatyalı' lar demiş ve başlamış. Suya ve kahveye bakıyormuş. Kocası da kahveleri pişiriyormuş. Komşularımız taşındı, bileniniz varmı. Yakında Bursada bir işimiz olacak o zaman bulursam gitmeyi düşünüyorum. Birde şu Burç sineması hangi semtte lütfen yazarmısınız. Gelince oraya da gidebilirim. Şimdiden teşekkür ederim. ve KAÇA bakıyorlar bu önemli bence:21:
Merhaba nasıl bulabiliriz nerde bakıyor

Nalbantoğlunun arka sokaginda bı cami var kadının evi tam karşı apartman adı Ayşe ama bu Bursa'daki meşhur cinli Ayşe değil. 2 -2,5yıl önce arkadaşım onun kafa gitmiş demişti dünde burdan bı üye yazdı bana o da bakirkö,de yattığını duymus...
Telefon numarası ile mi ulaşılıyor canım,kaça bakıyor birde

Falcılar gerçekten her şeyi bilseler milletin vereceği 30-40 liraya kalmazlardı genel şeyler söylüyorlar baktıranlar üzerine alınıyor nette falcıların yaptığı takdiği anlatmak için 9 şey yazmışlar 8 i bana uydu falcıdan duysak aa her şeyi bildi deriz
Çok para kazanıyorlar ama hiç bir zaman hayrını görmedikleri kesin.
Ben ömrümde 2 falciyi unutmam biri isim isim sülalemi saymisti her dediği de çıktı digeride nokta atışı tarih vermişti.
O isim isim sayan zaten aklını kaçırmış, gerçi şaşırmamak gerekir çünkü cinlerle fal bakanların başına hep korkunç olaylar gelir

Bursada venüs hanim az önce baktirdim inanilmaz seyler soyledi ve bildi insallah soyledikleri de çıkar tavsiye ederim burdan duyup aradim isteyen olursa veririm tlf numarasini
Venüs hanıma telefondan görüntülü BAKTIRDIM 250 tl kesinlikle tavsiye etmiyorum 20Tl dahi etmez ayrıca istanbulda bir hoca tavsiye ediyor belli ki anlaşmalı bence o paraya yazık öven lere şaşıyorum bende burda ismini duydum BAKTIRDIM bence reklam sadece

Venüs hanıma telefondan görüntülü BAKTIRDIM 250 tl kesinlikle tavsiye etmiyorum 20Tl dahi etmez ayrıca istanbulda bir hoca tavsiye ediyor belli ki anlaşmalı bence o paraya yazık öven lere şaşıyorum bende burda ismini duydum BAKTIRDIM bence reklam sadece
Geçmiş olsun.. ben de tarotla ilgileniyorum ondan dolayı bilgim var canlı yayınlarında kartları nasıl vasat yorumluyor fark etmenizi çok isterdim

Kesinlikle hep aynı şeyleri söyledi durdu ve çok alakasız bir faldı hemen üzerinde büyü var hoca numarası verdi yazık oldu o paraya
Bir kere tarotta büyü görmek diye bir şey söz konusu değil bir de çarpıcı olmak için olduğunu düşünüyorum herkesin aklındaki kişiden ikinci bir kadın enerjisi alıyor :KK70:

Merhabalar arkadaşlar, size bir uyarıda bulunmak istiyorum. Telve Cafe’de fal bakan üniversite öğrencisi Melis isimli bayan 2200 TL mi almış ve beni dolandirmış bulunmaktadır, kendisine fal baktırmanızı asla tavsiye etmem..

X