Bursa estetik doktoru önerisi

Doktor Cihan Hasçiçek estetiik cerrahlar içinde tek geçerim. Asla para için iş yapacak bir doktor değil. Çok titiz davranıyor olası sorunları açıkca söylüyor. Yapılmaması gereken bir işi yapmıyor. Kasap doktorlardan asla değil. Ben burun ameliyatımı ona yaptırmadığıma çok pişmanım. Ama meme büyütme ameliyatı yaptırmıştım 3 yıl önce kesinlikle tavsiye ediyorum. Mutlaka görüşün derim.

Göz kapağı için de ben öneri alayım
Göz kapağına gelince kesinlikle yaptırmayın. Bakın sayfalarca yazı yazıldı onları bir okuyun forumda gözünüzle ilgili sorunları kaş kaldırma plazma lazer vs ya da başla yollarla çözün ama asla göz kapağınızı aldırmayın. Ben aldırdım aşırı pişmanım.

Göz kapağına gelince kesinlikle yaptırmayın. Bakın sayfalarca yazı yazıldı onları bir okuyun forumda gözünüzle ilgili sorunları kaş kaldırma plazma lazer vs ya da başla yollarla çözün ama asla göz kapağınızı aldırmayın. Ben aldırdım aşırı pişmanım.

Neden pişman oldunuz :KK43:

Neden pişman oldunuz :KK43:
Kaşım aşağıya indi göz ve kaş mesafem kısaldı. Önceden sanki kaldırılmış bir kaşım vardı ordan parca alınınca kaşım baya aşağıya indi. Şimdi asıl kaş kaldırma yapılması gerekiyor.
Çok kötü bir dikiş izi var.
Gözlerden yağ. Kas ve deri alındığı için gözlerim çukurlaştı .
Benim gözlerim badem gözdü şimdi bir gözüm hafif çekik diğer gözüm yuvarlak.
Bakışlarım değişti azıcık daha taze genç bir bakışım olsun derken şimdi 10 yaş daha yaşlı bakıyorum.
Kirpiklerim döküldü.
Kaşım aşağıya düşünce göz çevrem kırıştı. Öncesinde tek bir çizgim yokken şuan kaz ayaklarım çıktı.
Benim bunlar kim bilir daha ilerki zamanlarda neleden pişman olucam bilinmiyor. Benim dışımda bazıları yazmış gözü kapanmayan dikişlrri tutmayanlar gözleri sürekli enfeksiyon kapanlar var bu ameliyat pişmanlıktır olmayı. Doktorların sayfalarındaki fotoshoplanmış resimlere kanmayın lüften

Kaşım aşağıya indi göz ve kaş mesafem kısaldı. Önceden sanki kaldırılmış bir kaşım vardı ordan parca alınınca kaşım baya aşağıya indi. Şimdi asıl kaş kaldırma yapılması gerekiyor.
Bakışlarım değişti azıcık daha taze genç bir bakışım olsun derken şimdi 10 yaş daha yaşlı bakıyorum.
Kirpiklerim döküldü.
Kaşım aşağıya düşünce göz çevrem kırıştı. Öncesinde tek bir çizgim yokken şuan kaz ayaklarım çıktı.
Benim bunlar kim bilir daha ilerki zamanlarda neleden pişman olucam bilinmiyor. Benim dışımda bazıları yazmış gözü kapanmayan dikişlrri tutmayanlar gözleri sürekli enfeksiyon kapanlar var bu ameliyat pişmanlıktır olmayı. Doktorların sayfalarındaki fotoshoplanmış resimlere kanmayın lüften

Geçmiş olsun inşallah düzelir, çok iyi yapanlar da var ama ya, benim 2 arkadaş vardı burun dudak badem göz herşeyi yaptırdılar bi sıkıntı yaşamadılar doktoruna göre mi değişiyor acaba 🤔

Ben de burun liplift ve göz kapağı yaptırdım. Ben şunu söylemek istiyorum sadece göz kapağı yaptırırsanız pişman olursunuz. Göz kapağı+ kaş kaldırma yapmanız lazım. Benim kaşlarım çok yukardaydı şimdi düştü ve tekrar ameliyatla kaldırılması gerekiyor. Anlatabildim mi bilmiyorum ama ben boşuna yaptırmış oldum sonuçta bu kaş kaldırmanın mutlaka yapılması lazım. O yüzden diyorum ki önceliğiniz kaş kaldırma olsun eğer onunla çözüülecekse sakın göz kapağını aldırmayın.
Benim doktorumda çok başarılı benim ameliyatımda iyi yapıldı ama ben göz kapağının alınmasının olumsuz olduğunu söylüyorum. Beraberinde bir kaç işlem daha gerekiyor. Bozulan göz şeklinin düzeltilmesi lazım.
Benim kaşlarım o kadar yukardayken ben böyle pişman olduysam özellikle kaşı zaten düşük olanlar 5 defa düşünsün derim

doktorlar para için herşeye tamam yaparız diyorlar. Kaş mesfemin düşeceğini söylemedi doktor mesela

Son düzenleme:
Kirpiklerim döküldü.
Ben 7 yıl önce yaptırdım hiç sorun yaşamadım. Hala memnunum. Göz kapağı estetiği gayet memnun edici estetik işlemdir siz şanssızlık yaşamışsınız

Cok gecmis olsun. Goz kapagini kime yaptirdiniz ?

X