İğneli Epilasyon BURSA' da NUR İĞNELİ EPİLASYON'nun yerini bilen varmı?

YummyBuse

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2019
1
0
29
Merhaba kızlar ben Bursa da iğneli epilasyon yaptıracağım.Çok araştırdım birkaç yer buldum.Bir taneside Nur İğneli Epilasyon Salonu ama internetten yerini bulamadım.Bilenler özelden yazarsa sevinirim.

Selam,ben nur güzellik salonuna gidiyorum.Sahibi olan bayan eleman çalıştırmıyor kendisi yapıyor,bursada ilk yapanlardan birisiymiş.Ben memnun kaldım,şuan devam ediyorum,sonuç aldım yeni bir bölgeye başlıyacağım.İletişim bilgilerini özelden atıyorum.

Merhaba;bende iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum.Biraz bilgi verebilirmisiniz,dakika fiatı ne kadar,,kol altı yaptıracağım acaba ne kadar sürer rica etsem bilgilendirirmisiniz?

merhaba iğneli epilasyonun dadikası yüz ve vücudun her bölgesi dakikası 2 lira iğne fiatı da 15 lira.

selamlar Nur Hanımın özelden tel. numarasını atabilirmisiniz?

Banada Nur hanımı tavsiye etmişlerdi,kendisine ulaşamadım.Rica etsem banada özelden numarasını atarmısınız.Yüz bölgesine lazere gittim sonuç alamadım.İğneliyi ilk kez deneyeceğim.Deneyimlerinizide paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba bursada nerede paylaşabilirmisin telini.sunu sormak istiyorum bıyık bölgesi yapttırıyor milyonusunuz bitti mi?

Güzellik Salonuna gidiyorum..:.

Sıfır( Beşyüz

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,ben nur güzellik salonuna gidiyorum.Sahibi olan bayan eleman çalıştırmıyor kendisi yapıyor,bursada ilk yapanlardan birisiymiş.Ben memnun kaldım,şuan devam ediyorum,sonuç aldım yeni bir bölgeye başlıyacağım.İletişim bilgilerini özelden atıyorum.

BANADA İLETİŞİM BİLGİLERİNİ VEREBİLİRMİSİNİZ

Bende iğneli epilasyona gitmek istiyorum bursa da iyi bir yer bulamadim lütfen bana adresini detaylı yazar misin

X