Bursa arkadaşlar

Ben de 23 yaşındayım gemliğe gelin geliyorum bidahaki ay manastıraaa
Ooo dur bakalım ...benim mahalleye taze gelin geliyor.
Doğdum doğalı burdayım eşimle çocukluktan beri birlikteyiz hiç dedikodu olayını duymadım. Yazlık yer yazın çok kalabalık olur yazlıkçılar gelir genelde kumlaya buralara. Iyidir ya şimdiye kadar bi dedikodu yapılanı duymadım. Zaten dedikoduyu tanimadiklarin yapmaz ki eşin dostun akraban yapar. Her sehir gibi buranın da var iyi insanı ya da kötü insanı
Gemlik çok küçük sayılmaz bence. Bizim apartmanda hiç dedikodu olayına rastlamadım.

Nilüferden taa gemliğe amanın 😂 görsel olarak güzel zaten ama kıymeti bilinmiyor ve gelişmiyor yeni başkan geldi belki değişir bilmiyorum, güzelim sahilde geziyoruz eşimle dün akşam her yer çöp çekirdek, bi de çok göç alan bi yer her çeşit insan var ondan oluyor herhalde
Dün akşam halka iftar yemeği vardı sahilde. O yüzden işçiler temizliği yetiştiremedi. Normalde sahil temizdir.

Dün akşam halka iftar yemeği vardı sahilde. O yüzden işçiler temizliği yetiştiremedi. Normalde sahil temizdir.
Dün akşam iftar vardı evet gördüm, ama genelde her yerde çekirdek banklarda da yazıyor çekirdekleri yere atmayın diye ama dinlemiyor insanlar belliki

X