BURS VERMEK İSTİYORUM TANIDIĞINIZ VAR MI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba
Öğrenciye burs vermek istiyorum, gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz birisi var mı?
Özellikle Bursa'dan tanıdıklarınız varsa paylaşır mısınız
Bu şekilde aramak sağlıksız olabilir. Çok türlü dolandırıcı var. Mahalle muhtarlarına gidip sorarsanız size ihtiyaç sahipleriyle köprü olurlar

Bu şekilde aramak sağlıksız olabilir. Çok türlü dolandırıcı var. Mahalle muhtarlarına gidip sorarsanız size ihtiyaç sahipleriyle köprü olurlar
bilincindeyim, çok çok zor durumda olan birisini bulmaya çalışıyorum bulana kadar her yerden soruyorum araştırıyorum

Çok zor durum kıstasınız nedir bilmiyorum ama muhtarlıklar , okul aile birlikleri , sınıf öğretmenleri , vs bilir kimlerin yardıma ihtiyacı olduğunu . Yapacağınız yardım miktarına göre yönlendirirler sizi .

Çok zor durum kıstasınız nedir bilmiyorum ama muhtarlıklar , okul aile birlikleri , sınıf öğretmenleri , vs bilir kimlerin yardıma ihtiyacı olduğunu . Yapacağınız yardım miktarına göre yönlendirirler sizi .
Oda sağlıksız .bn burs aradım her yere başvurdum zamanında hepsinin söylediği referansı n kim demişlerdi cok üzülmüş cok ağlamıştım. Bu işlerde torpilli

Dr. Doğan Şahin de öğrencilere burs veriyor. Ona katılmak ve sponsor olmak isteyen olursa da burs başvurusu yapan öğrencilere ulaşmalarını sağlıyor. Aylık 2500 liraymış burs ücreti. Size uyarsa ve bilgi almak isterseniz twitter'da @sahind2020 adresi.

Özelden atamıyorum
Screenshot_2022-09-20-11-15-07-865_com.android.chrome.jpg

Merhaba
Öğrenciye burs vermek istiyorum, gerçekten ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz birisi var mı?
Erkek kardesim cukurova universitesi muhendislik bolumu okuyor ogrenci kartinida atabilirim destek olmak isterseniz tek annem ben ve o variz annem calismiyor ben calisarak okutuyorum

Merhaba
İyi günler burs verecek ihtiyaç sahibi buldunuz mu Benim 2 kızım var büyüğü üniversite 2. Sınıf küçük 10.sınıf Eşimden 12 yıldır ayrıyım ailemle kalıyorum 2015 ten beri MS hastasıyım bu yüzden çalışamıyorum Servis ücreti, yurt ücreti konusunda zorlanıyoruz Yardım edebilirseniz kızlarım adına minnettar oluruz

Merhaba
Merhabalar, gerçekten benim ihtiyacım var ama şöyle aciklayayim. Ben bir çocuk annesiyim kirada oturuyoruz eşim asgari ücret alıyor. Sivasta üniversite okudum dört yıllık. O dönemde iki kardeşim daha okuduğu için öğrenim kredisi almak zorunda kaldım fakat şu an ödemesi başlamış ve ben ödeyecek durumda değilim ve ödememeye devam edersem icralık olabilirim. Bu arada erteleme hakkım da bitti.Bebeğim daha 8 aylık onu bırakıp çalışamıyorum eşimin aldigi maaş ise anca evimizi gecindiriyor günümüz şartlarını da biliyorsunuz inanın hep dua ediyorum keske karşıma biri çıksa yardımcı olsa diye. Böyle bir yardımda bulunmak isterseniz ben burdayım. Tabi ki yurdumuz dolandırıcılarla dolu olduğu için aklınızda şüphe olacaktır. Ama ne tür ispat isterseniz hazırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X