Burnumun ucu ile bam belada :(

Z

Zeyno90

Ziyaretçi
Kizlar,burnunum ucunda bir leke vardi,ben degilmis,doktor öyle dedi,benler dogustan olanlarmis,sonradan cikan lekeymis bu, 1mm ortalama boyutu vardi,bende bunu kücük bir ameliyatla aldirdim,4 ay oldu,ameliyattan sonra yara izi belli olmasin diye bir krem kullandim,kremin adini sanirim burada veremiyorum,ama cok etkili bir krem diye duydum,doktorlar hep tavsiye edermis.Ama bu krem bende alerji yapti,yani yüzüm hep kasindi kizardi,bende ara sira kullandim,normalde hergün iki defa kullanilmaliydi.Bende dedimki zaten ufak bir yara gecer gider,ama gecmedi,tam burnumun ucunda bir yara izi var,cukur gibi duruyor.Berbat gözüküyor,fondaten ve pudra ile kapatabiliyorum,ama her zaman fondaten kullanmiyorum,ve burnum berbat gözüküyor.Sizce ne yapabilirim,tavsiye ve önerileriniz varsa,lütfen benimle paylasirmisiniz ? :sinifsinif:

canım önerebileceğim birşey var bende yanağımda bir tane ben aldırdım ocak ayında izim hala var yanağımda burun ameliyatımı yapan doktorum bana 4-5 ay sonra tedavi ederiz geçer dedi lazer tedavisi sanırım 10gün sonra gideceğim kontrole bunuda soracağım ne zaman başlayacağız diye ben daha sonra sonuçları sana yazarım olur mu?

cnm burnunun üzerinde iz varmıs burnunda sorun yok, burası burun estetigi bölümü pek kimsenin tavsiyesi olacagını sanmıyorum bence yanlıs yerde acmıssın baslıgı, cilt estetigi bölümü gibi bir yerde acmalıydın

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm burnunun üzerinde iz varmıs burnunda sorun yok, burası burun estetigi bölümü pek kimsenin tavsiyesi olacagını sanmıyorum bence yanlıs yerde acmıssın baslıgı, cilt estetigi bölümü gibi bir yerde acmalıydın

Anliyorum canim sagol,peki mümkünse konu tasinabilirmi cilt estetigi bölümüne,rica etsem...

valla editörlerden yardım isteyeceksin bu konuda benm yapabilecegim birsey yok

canım onlar görürler merak etme konuyu taşırlar ama söylediğim gibi ben sana sonra haber veririm gelişmelerden

arkadaşımda anlattığına benzer bir sorun vardı ama seninki nasıl tam bilemem çok uğraştı ama istediği gibi olmayınca burnuna bir çeşit dolgu yapıldı o çukurluk kapatıldı şimdi gayet memnun
umarım sende çaresini bulur bu sıkıntıdan kurtulursn sevgiler

X