Piercing, Hızma Burnumu deldirdim :)

Kdrmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
11
3
30
Merhaba herkeze benim sorum şu ben burnumu deldirdim bi hafta oldu ilk hzmayı 3.güm değiştirdim bi hafta içindede 3 kere felan hızma değiştirdim ama dikkat ederk çok şükür iltihap fln kapmadın 1 kere bi damla fln kanadı bazn sızlıyoda. Ama asıl sorum şu bi laç kişi iyleşmedenn yüzüne su değdirme dedi bilenlerdenn yardım alabilirmym

Bende deldirmeden halka takmak istiyorum ama kararsizim

bi hafta olmuş, bi haftadır yüzünü yıkamadın mı?

ben deldirdikten sonra bi hafta filan orayı sargı bezi ile kapatıp bantlayarak duş almıştım. sonra da normal duş almaya başladım.

bi hafta olmuş, bi haftadır yüzünü yıkamadın mı?

ben deldirdikten sonra bi hafta filan orayı sargı bezi ile kapatıp bantlayarak duş almıştım. sonra da normal duş almaya başladım.
Şuan duş almam da skntı yoknyani ölemi Bant yapıştırmadn fln

Şuan duş almam da skntı yoknyani ölemi Bant yapıştırmadn fln

hayır bi sıkıntı olmaz ama benimki çok takılıp düşüyodu o zaman delik henüz daralmadığı için. eğer öyle bi sıkıntı varsa yine bantlayarak duş al. mesela ben 2. haftada da gece bantıyodum çünkü çıkıyodu. ama duş almanda bi sıkıntı yok. duştan sonra hemen kurula nemli kalmasın.

hayır bi sıkıntı olmaz ama benimki çok takılıp düşüyodu o zaman delik henüz daralmadığı için. eğer öyle bi sıkıntı varsa yine bantlayarak duş al. mesela ben 2. haftada da gece bantıyodum çünkü çıkıyodu. ama duş almanda bi sıkıntı yok. duştan sonra hemen kurula nemli kalmasın.
Ben öle bi sıkıntı yaşamadm çıkmıyo yani delikte küçük ztn

Bende yeni deldirdim 1 hafta oluyor. Krem verdi onu sürdüm. Su ile ilgili birşey söylemedi bana. Ben direk banyo yaptım su da değdirdim. Ne ağrısı, ne acısı, kabuk, kan hiçbirşey olmadı bende canım.

Canım istediğin kadar yıka suya değdir hiç birşey olmuyor ben 5 yıldır kullanıyorum hızmayı ilk günden normal hayatımı yaşadım yani her söylene ne inanma hiçbir sorun olmaz

Merhaba herkeze benim sorum şu ben burnumu deldirdim bi hafta oldu ilk hzmayı 3.güm değiştirdim bi hafta içindede 3 kere felan hızma değiştirdim ama dikkat ederk çok şükür iltihap fln kapmadın 1 kere bi damla fln kanadı bazn sızlıyoda. Ama asıl sorum şu bi laç kişi iyleşmedenn yüzüne su değdirme dedi bilenlerdenn yardım alabilirmym

Bende yeni deldirdim 1 hafta oluyor. Krem verdi onu sürdüm. Su ile ilgili birşey söylemedi bana. Ben direk banyo yaptım su da değdirdim. Ne ağrısı, ne acısı, kabuk, kan hiçbirşey olmadı bende canım.
Bişi olmadınyani ölemi ben korktm neden se ya arada bi sızlıyo ama rahatm bide iç kısmı kapanmştı açtım sıkıntınyok ama

Arkadaşlarında dediği gibi benimde hızmam var ilk 2 hafta bende değdirmemeye calısarak yıkıyordum filan ama eğer makyaj yaptıysam filanda minik iğne yapıldıktan sonra takılan bantlardan takıp öyle yıkıyordum

ben tabancayla deldirmiştim, 3 gün sonra gümüş hızma taktım ama iltihap kapmıştı. düzenli temizlikle kısa sürede iyileşti, yaklaşık 3 ay oldu ve şu an çok güzel iyileşti. :)

X