Burda ismi lazım olmayan konular dışında muhabbet serbest🤸‍♀️

Anladım canm şimdi artık eve geciyorsun ya dinlenirsun Zuhal Topal baslicak onu izle ful enerji 😊😊
Geldim kuzum 10 dk evim çok şükür. Ama kendimi bitmiş hissediyorum. Yatcam attık eşim halletsin yemeği. Ona da çok yük oluyor bir de köpeğimiz var onu da gezdiriyor. Evi topluyor. İsyan bayrağını çekecek yakında 😂😂

Geldim kuzum 10 dk evim çok şükür. Ama kendimi bitmiş hissediyorum. Yatcam attık eşim halletsin yemeği. Ona da çok yük oluyor bir de köpeğimiz var onu da gezdiriyor. Evi topluyor. İsyan bayrağını çekecek yakında 😂😂
Biseyy olmazzz ben benimkine yaptırıyorum her işi şimdi şimdi az buçuk yapıyom 😅😅 Rabbim herkesin gönlüne göre versin 🌺🌺

Kizlarrr selam ay bu grupta günlük yemek konuşup fikir vermek çok iyi olur her gün her gün düşünmek çok zor 🥺 biz akşam annemdeyiz rahatım 😂 yarına da dünden kalan pilav yanına tavuk yapıcam.

Yaa kızlar airfryer tarifleriniz var mı ben pek bir şey yapmıyorum patates köfte tavuk hariç sanki boşuna alınmış gibi 😂 varsa tarifleriniz alırım en azından az yağlı😂
Sebzeleri doğrayıp hafif yağlıyorum airfrydan çıkıp bşraz soğuyunca yoğurtluyorum güzel çok hafif oluyor ☺️Özellikle kabak yeşil biber ve kapya biber

X