İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Burçlar ve Değerli Taşlar

D

DOGRUYOL

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi DOGRUYOL
Ne kadar ınanırsınız bılmıyorum ama bende bır ıkızler olarak tasların tılsımları ve sıfaları uzerıne bır arastırmada bulundum ve ınanılmaz seylerle karsılastım kımıne gore altarnatıf tıp denılen bu olay kımı kesımlere gorede sadece saçmalık ama denemekten ne cıkar demı kadınız sonucta ve amac aynı benım esım gumus uzerıne bır dukkan actı ona taslarla ılgılı bır kıtapcık hazırladım ama oncelerı fazla cıddıye almadı sanırım benı yada soyle dıyelım kafası cok yogundu yenı ıs yenı duzen vss... sımdı bende arada yanına yardıma gıdıyorum ve yaptığım tesbıtlerde gelen musterılerın %80 kadın ıse bu 80 lık kesımden %60 muhakakk taslarla ılgılenıyor ve anlamlarını oğrenınce dahada hoslarına gıdıyor.Şimdi size ikizler burcunun uğurlu taslarını ve bu taşların gizli sırlarını yazacam okumakta fayda var bence:)

• Konu Sahibi DOGRUYOL
Akik Taşı, Sitrinin Taşı, Opal Taşı
Bu taşlarının hepsının ortak özelliği vucudumuzda yayılan negatıf enerjıyı yok etmek ve yerıne pozıtıf dusunceler yaymak ozellıkle akık tası mubarek bır tas olarakta bılıyor ve hamıle ınsalarının uzerınde tasıması bebeğe ve anneye olumsuz etkılerden koruduğu soylenıyor.gece uyku problemlerını9 yok edıyor kabus gormelerı bıtırıyor ve ıstahsızlık halsızlık yada ıc bunalması gıbı durumlarda yardımcı oluyor.
Tabıkı herşey Allahtan bızı yaratan bu taşları kayalarıda yataıysa evrenın tum sahıbı ıse denemekten ne cıkar önemlı olan medet ummamak sadece sansına ınanmak bence :enbuyukkk:

• Konu Sahibi DOGRUYOL
a çok ilginç:kahve: akik taşını severim ve birde kolyem var ama hiç takmıyorum fisfisfistabi etkileri öyle çekmecede durmakla görülmez hemen yakmak gerekli değil mia.s

X