Bunlar basen mi burası nasıl düzeltilir ?

Nedesemolmuyor1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
2.827
1.407
32
Bu yan taraflarımın gitmesi için ne yapmam gerekiyor
69FF182A-C37D-49A2-9F84-816C7D8F7E16.jpeg

O genetik bişey ve maalesef tam düzeltilemez ama spor ile biraz belki ama mükemmel bı sonuç olmaz canm bı ara bende baya araştırdım ama olsun böyle de güzeliz

Masaja gidin bi güzel ayak bileklerinden yukarı doğru masaj yapsınlar kuvvetlice , erir o zaman

aynı yerlerde çökkünlüğü olan sürekli salon ve doğa sporları yapan biri olarak diyorum ki; lipofilling yaptırdım yani o gamzeleri kendi yağımla doldurttum, hacmen kalçalarım tabi ki artış olmadı spor yaptığım için yağım çıkmadı ve konan çok hızlı eridi ; ama asimetrim gitti tavsiye diyorum...

Hamileyken hip dips çalışılır mı
gebelik büyülü bahçeye dönüştüğümnüz çok özel bir dönem tabi ki hamilelik pilatesi, yogası vb spesififk çalışılmış antrenman türleri de var bununla birlikte takibinizi gerçekleştiren doktorunuza danışmakta fayda var spor kökenli de değilseniz düşük, etken doğum gibi risklere birden yüklenme yol açabilir !

gebelik büyülü bahçeye dönüştüğümnüz çok özel bir dönem tabi ki hamilelik pilatesi, yogası vb spesififk çalışılmış antrenman türleri de var bununla birlikte takibinizi gerçekleştiren doktorunuza danışmakta fayda var spor kökenli de değilseniz düşük, etken doğum gibi risklere birden yüklenme yol açabilir !
Anladım tamam teşekkür ederim

Tek çözüm estetik ameliyat

45 kg ve 65 kg halim hep basenliydi 4 yıldır düzenli spor yapıyorum her yerim şekillendi basen aynı
Yapının üzerine çok çıkamıyorsun malesef

Düzenli pilates... 165 boyunda ve 32-34 beden olan, gün içinde de hareketsiz olmayan kuzenim hep böyle basenliydi. Pilatesle onun baseni tamamen kayboldu. Sizin yapınıza göre tamamen erimeyebilir ama daha yumuşak bir geçiş olur. Fitness, kardiyo vb. orayı genelde eritmiyor ama pilates yapınca -aletli ya da aletsiz- azalıyor ve bazen komple gidiyor.

Görüntüde bir sorun yok sen boşuna kendine haksızlık ediyorsun, bacaklarında basenlerin de gayet normal, arkadan da normal görünüyordur, yine de korse kullanabilirsin basenler için.

X