Bungalow tatil tecrübesi olanlar

Brcbrcbrc84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2018
2.965
3.424
Bungalow evlerde tatil ayarladık ama bu evlerde böcek olduğunu ve rahat edemeyeceğimizi söyledi bir arkadaşım. Yorumlar çok iyi kimse böcekten bahsetmemiş😀 Daha önce bu tarz tatil yapıp bu konuda sıkıntı yaşayan var mı? İptal etmek üzereyim

Biz Fethiye'de bungalov evde kalmıştık böcek sıkıntısı yaşadığımızı hatırlamıyorum ama sinek kovucu götürmenizde fayda var

Ahşap seçmeyin, beton seçin.
Ben Antalya Çıralı’da 2 sene üst üste bungalowda kaldım. Dediğiniz gibi ahşapta tahta kurusu vardı heralde. Aşırı rahatsız etti. Betondan memnun kaldım.

Eski bungalovlarda böcek sorunu oluyor. Ama yeni ise ve işletmesi iyi ise olmuyor. 👍
Sivri sinek kesin vardır ona göre kaşıntı kremi ve sinek kovucunuzu eksik etmeyin derim.

Eski bungalovlarda böcek sorunu oluyor. Ama yeni ise ve işletmesi iyi ise olmuyor. 👍
Sivri sinek kesin vardır ona göre kaşıntı kremi ve sinek kovucunuzu eksik etmeyin derim.
Yeni iki yıl olmuş kurulalı. Sahibi de çok dikkat edioruz hiç rastlamadım dedi inşallh dediği gibidir. Gidince etrafı bi ilaçlarım artık😃

Yeni iki yıl olmuş kurulalı. Sahibi de çok dikkat edioruz hiç rastlamadım dedi inşallh dediği gibidir. Gidince etrafı bi ilaçlarım artık😃

O zaman olmaz. Çok kötü ve eskileri var ona düşerseniz diye uyarayım dedim. Yenilerde kapı, pencere açmadan klima ile oturur, yatarsanız sorun yaşamazsınız.

X