Buna benzer bir sorun yaşayan varsa yada bilgisi olan lütfen yardımcı olun

Isim ne diyem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2021
12
2
39
Üst damağımda bir dişimin dibinde kist varmıştı.Ondanmıdır bilmem sürekli yüzüme apse yapıyor resmen ağzımın içine iltihap akıyordu.Agri sanci zonklama hiç durmuyordu.Dis hekimi ameliyatla kist temizlencek vs dedi ama iltihabın önce geçmesi lazım dedi.O kadar antibiyotik kullandım ki bağışıklık kazanmıştım artık etki etmiyordu.Cok ağrıdığı bir gün başka bir diş hek.gittim.Kist vs dedim dinlemedi bile çekerim dedi çekti dibinde böyle köklü saçaklı bir doku geldi .Korkudan bakamadım bile .Damagimin ortasında koca bir oyuga rağmen sevinçle dondum.1 sene boş damaktan iltihap aktı.5 6 sene geçmesine rağmen elimle oraya dokununca acıyordu.Dün 4 adet implant yaptırdım.1 tanesi aynı yere çünkü kontörü yapmaları için gerekliydi .Dr filmde kist vs yok dedi.Orayada yaptı.Dunden beri orası sanki eski dışımı oraya monte etmişler gibi dönmüyor Sanki sinirlerime baskı yapıyor.Dr sabah sordum hiçbirşey yoktu vs dedi.Ama neden diğer yerlerin acısını hissetmiyorum sadece orası ağrıyor sadece orası sisti.Ben o dişimden ne çekmiştim.Bir ben bir Allah bilir.Bu şekilde devam ederse ben ne yapacağım.Niye böyle oldu ki

X