Bulgaristan Divasi AZİS

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar bu da topraklarımın divası:1rolleyes: ama tipinle önyargı yapmayın çok hoş bi sestir kendisi..chalga müzik yapar
Bilmeyenleriniz ya da göz aşinalığı olmayan arkadaşlar için paylaşmak istedim

azis3izsh1wj2.png

azis1yc3fl8ou5.jpg

azis14ssij1.jpg

azisp45qh4.jpg

50907870co0.png

bende AZISe bayilanlardanim :asigim:

nerdeyse tum kliplerine bakmisimdir

kesinlikle dinleyin naniknanik

cok guclu bir sesi yorumu var

hele sofia ile bir düet i var bitiyorum :lepi:

zaten ebru gundesten calinti parca :icecream:

canımcım evet çok güçlü bi ses azis..
ama Ebru Gündeşten çalıntı bi parça diil o=) Ebru çalmış Azis'ten...
Azis bu hüsrana defalarca uğramış bi sanatçı olaraktan..Serdar Ortaç ve Murat Başaran'ın da Azis'ten çalıntı parçaları var..
çok değerli söz yazar ve beste yapar Serdar Ortaç, "beni unut" şarkısını Azis'e ait olan "obicham te" şarkısından çalmıştır bestesini...
Aynı şekilde Murat Başaran ın da bi şarkısı var,çok bilindik adını unuttum..o da Azis'in "samo s teb" ten çalıntıdıra.sa.sa.s

linklerini atcam kızlar bakalım bilcekmisiniz hangi parçalarını çalmış bizimkiler

Son düzenleyen: Moderatör:
ben Azis i tesadüfen gördüm bir yerde daha doğrusu klibini gördüm :)

tam bir şok halinde ağzım açık klibi izledim yaşadığım travmayı da uzun zaman atlatamadım:1shok:

ya herro ya merro yani bu ne böyle kadın olacaksa olsun olmayacaksa bu kılık kıyafet ne yahu :eek:klava:

sesine dikkat edemedim şaşkınlıktan desem yeridir:1shok:

unutulmaz bi tipi var canımdelikafadulden bak çıkaramamışsın aklındankaydirigubbakcemile3

Azis bu hüsrana defalarca uğramış bi sanatçı olaraktan..Serdar Ortaç ve Murat Başaran'ın da Azis'ten çalıntı parçaları var..
çok değerli söz yazar ve beste yapar Serdar Ortaç, "beni unut" şarkısını Azis'e ait olan "obicham te" şarkısından çalmıştır bestesini...
Aynı şekilde Murat Başaran ın da bi şarkısı var,çok bilindik adını unuttum..o da Azis'in "samo s teb" ten çalıntıdıra.sa.sa.s

linklerini atcam kızlar bakalım bilcekmisiniz hangi parçalarını çalmış bizimkiler

kim kimden calmissa iste neyse ikiside cok basarili :lepi:

azissss bir numarasin :icecream::icecream:

topi top galiba.
hilkat garibesi gibi vallaha.
önce cinsel kimliğine karar versin.
bu ne ya.

Tipi acayip önceden tipini görsem şarkılarını dinlemezdim ama. Sesi hoş. Dinletiyor kendini. Seviyırumm!!!!
Aslında erkek olsaymış yakışıklı olabilirmiş aslında1:p

kendisinin bi bebesi var :))) topi top top deel ... klasik ünlü olmak için böle abla karısımı sakallı abi olmus:)))

:1shok:
daha önce nette resimlerini görmüştüm ama fotomontajdır diyordum
klipleri izleyince gerçekliğini anladımhihoyyyt
harika bir sesi var :nazar: kliplerde çok görsel canım:icecream:
ama normal bir erkek gibi giyinse hareket etse valla evlenirdimdelikafadulden
ama gay olan tipleri severim çok espirili olurlar hihoyyyt

arkadaşım vala nerden aldın bu bilgileri bilmiyorum ama keske kendin bir araştırsaydın :kahve:

Serdar Ortaç'ın 'beni unut' adlı şarkısı , Azis'in 'obicham te' adlı şarkısının müziği Yunanlı şarkıcı Sotis Volonis'e aittir.
Ebru Gündeş'in 'akıllı ol' şarkısının söz ve bestesi Kerem Öktene aittir ve bunu tamamiyle Azis Kerem Ökten'den çalmıştır

Tamam bende Azis'i çok severim bütün albümleri dinlerim ama şunuda iyi bilirim
Bulgar şarkıcıların hemen hemen hepsi üretken değildir.Hatta bulgar toplumu üretken değildir.
Bulgarda bir üretim zamanında olmuşsa orda yaşayan Türkler sayesinde olmuştur ve 1989 yılından sonra yapılan göçte Bulgaristan halkı her yönde üretim konusunda durmuştur.
Ukalalık olucak ama Bulgaristanı bulgaristan yapan zamanında orda yaşayan Türklerdir.
Heleki Bulgaristandaki müzik sektörü son 20 yıldır sadece çalıntı bestelerle faaliyetini göstermektedir.

Son düzenleme:
Kadın olsa süper bi hatun olucağı kesin...
Ki erkek haliyle kadın kılığına giren bu adama ben hayranım çünkü çok güzel oluyor...
Ve seside süperrr

Ayrıca bazı şarkılarınada bayılıyorumm dinlemenizi tavsiye ederim...
Slow olarak samo za teb bunu dinleyin bakın... hoşunuza gidicektir:)

X