Bulaşık makinesi

Titizlik hastaliginiz falanmi var acaba , birde boyle bir konuyu keske aciklayarak acsaydiniz yani bana normal gelmedi konu başlığınız.!

Titizlik hastaliginiz falanmi var acaba , birde boyle bir konuyu keske aciklayarak acsaydiniz yani bana normal gelmedi konu başlığınız.!
Temizlik hastalığım var evet kokuyor yağlı kalıyor ve lekeli kalıyor eşimde yıkar yıkar temizle iyice diyor o yüzden onun göreceği kadar bozulsa anca öyle alıcak

Çok memnundum makinemden son iki senedir böyle
Benimmide 3 aydir ayranli gibi puslu cikarmaya baslamisti ;
Kaya tuzunu tuz bölümüne koydum
Parlatici bölümüne beyaz sirke koydum
Ilac bölümüne 1 tatli kaşığı limon tuzu koydum

Ve bos bir sekilde en yuksek ısıda cakistirdim artik leke vs olmuyor boyle bi deneme yapmadiysan tavsiye ederim

Benimmide 3 aydir ayranli gibi puslu cikarmaya baslamisti ;
Kaya tuzunu tuz bölümüne koydum
Parlatici bölümüne beyaz sirke koydum
Ilac bölümüne 1 tatli kaşığı limon tuzu koydum

Ve bos bir sekilde en yuksek ısıda cakistirdim artik leke vs olmuyor boyle bi deneme yapmadiysan tavsiye ederim
Teşekkür ediyorum bunu yaptım bende size şöyle söyleyeyim 8 senelik evliyim bütün beyaz eşyalarım çeyizim hep. Ama hiç performans alamadım çamaşır makinem bozuldu üçüncü birinci senesinde bulaşık makinem iyi gitti aslında iki senedir böyle servis çağırdık yaptırdık pis bi insan da değilim mutfak banyo kırmızı çizgim hergün baştan aşağı temizlerim ama tam anlamıyla bozulmadan eşimde almaz

X