Bulaşık makinası temizliği sorunu

bence de servislik bunun işi canım bu ne hale gelmiş böyle.... borularda yada şebeke suyunda mi sıkıntı var ki acaba?
3 gun filan evde degilim gidince üşenmeyip makinayi cekecegim borulara bakmaya. Brnde ondan şüpheleniyorum. Servis cagiralim desem esim bin bıdı bıdı eder hic sevmez oyke seylerle uğraşmayı. Bizim bi elektrik kesintiis sonrasi anakart yandı degisti ondan sonra boyke iyi yikamamaya basladi acaba bağlarken mmbir sıkıntı mi oldu diye düşünmeye başladım.

canim benim makinem de bosh çok güzel yikiyor ama tek şartla fairy platinum kullanirsam :işsiz: ama senin makineden ziyade borularda sorun var gibi geldi bana

canim benim makinem de bosh çok güzel yikiyor ama tek şartla fairy platinum kullanirsam :işsiz: ama senin makineden ziyade borularda sorun var gibi geldi bana
Bende kimyasal kullanmamaya çalışıyorum iste :bicak: kullandigim zamanlarda da sadece yuksek ısıda kullanmaya çalışıyordum

bende deneyeyım bariii
iizcim benim bulundugum bolgenin suyu aşırı kirecli onda hem tuzunu hem parlaticisini koyuyorum hem de fairy platinum kullaniyorum o zaman pırıl pırıl yıkıyor bi de 2-3 ayda bir makine temizleyici alip onla yikatiyorum. bi ara parlatici yerine sirke koymayi denemedim ama hemen bardaklar filan bulaniklasti ben de ara ara da sirke ara da parlatici koyuyorum

• Beğen
Reactions: iiz
X