Bugün hiç hareket ettiniz mi ?

blackwiccan

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
258
154
29
Benim hiç yerimden kalkasim gelmese de kendimi zorlayarak ısınmayla beraber toplam 15 dk Ayşegül Demirsoy un ayakta karın egzersizlerini yaptim.Tansiyonum düştü uzun süredir hareket etmeyince bünye alışık değil tabi 😸 Sporda istikrarı nasıl sağlıyorsunuz ?

Benim hiç yerimden kalkasim gelmese de kendimi zorlayarak ısınmayla beraber toplam 15 dk Ayşegül Demirsoy un ayakta karın egzersizlerini yaptim.Tansiyonum düştü uzun süredir hareket etmeyince bünye alışık değil tabi 😸 Sporda istikrarı nasıl sağlıyorsunuz ?
Valla ben yan gelip yat taraftarıyım ama sağolsun oğlum izin vermiyor 😂 spor gün içinde hop bir kaç mekik squat falan yada ayaktaysan hemen o anlık 3 5 karın için bişeyler yapıyorum amaaaaan zaten koca gün oturduğum yok ben hep spor modundayım lanet olsun ki 😂

Valla ben yan gelip yat taraftarıyım ama sağolsun oğlum izin vermiyor 😂 spor gün içinde hop bir kaç mekik squat falan yada ayaktaysan hemen o anlık 3 5 karın için bişeyler yapıyorum amaaaaan zaten koca gün oturduğum yok ben hep spor modundayım lanet olsun ki 😂
Ne güzel formdasinizdir o halde 😸

2 günde 1 spor yapsan herhangi bir yürüyüş koşu vesaire alışıyorsun aslında, bugün hasta olduğum için dinlenmekten başka bir şey yapmadım yarın yapıcam🦸‍♀️

Her gün 15 dk hareket etseniz, yürüyüşle falan da destekleseniz çok fark eder ama diyet yspmadıkça vermek çok zor. İşte benim de tek zotlandığım konu diyet gerçeği 🥲.
Bende ay boğa alçalan boğa olarak yemek yemeyi çok seviyorum😸Hayatta en zevk aldığım beni mutlu eden şeylerden biri yemek yemek 🥳Diyet asla yapamıyorum.Sadece dikkat etmeye çalışıyorum ekmeği azalttım.Salata çorba ağırlıklı besleniyorum herşeyden yiyom ama az Bu bile ise yariyomus😸Gecen ayda böyle böyle 4 kilo vermiştim Bide dediğiniz gibi spor yapsaydım nolurdu ah ah 😸😆

X