Bugün hangi parfümü kullandınız ?

Aa cok sasirdim herkes pahali parfumler yazmis . Maddi durumum da iyi aslinda ama hayat gorusuyle alakali sanirim bir parfume bu kadar para veremem 🤣
😊Aslında bir çoğu taklit parfüm üreticilerin sattığı muadil parfümlerden bahsediyor. Misal hypnotic poison diyor ama diorun değil, sansironun lorisin falan.
Yani herkesin parfüme 3 bin 5 bin verebileceğini sanmıyorum bu zamanda, tabi ki orjinal kullananlar da vardır, genel için tahminim bu yönde.

😊Aslında bir çoğu taklit parfüm üreticilerin sattığı muadil parfümlerden bahsediyor. Misal hypnotic poison diyor ama diorun değil, sansironun lorisin falan.
Yani herkesin parfüme 3 bin 5 bin verebileceğini sanmıyorum bu zamanda, tabi ki orjinal kullananlar da vardır, genel için tahminim bu yönde.
Bilmem bana hepsi orijinalmis gibi geldi. Bu devirde bu ekonomide Turkiye de cok zor yani.. yurtdisindakiler icin oyle degil tabii ama

Bu ara versace crystal noir ‘e sardım yeniden. Yalnız fiyatları gerçekten çok uçmuş. 2395 tl ye kendi satıcısında satılıyor trendyolds ben şok.🥹 ben alalı baya olmuştu sanırım rahat bi 4 senesi var elimdeki parfümün. Çok fazla parfümüm olduğu için aldıklarım Allahtan hemen bitmiyor🤣

Armani my way bir senedir bu parfümü kullanıyorum ve önümüzdeki uzunca seneler kullanmaya devam edeceğim gibi görünüyor. Yaz kış kullanılabilecek ve her ortama uyabilen asla rahatsız etmeyen fakat kendini belli eden bana göre harika kokan bir parfüm buldum sonunda..

X