Buda benim hikayem..:))

iyi güzel de neler yiyip içtin,neler yaptın onlardan da bahsetsen fena olmaz hani.. :)

hiçbişey görünmüyki

hikaye yok ortalıkta

yoğun ilgisizlik nedeniyle hikaye HIFZIYS tarafından iptal edilmiştir:)) hala kilolu olduğum için sanırım:KK43:(-tatlicadiarzu-neyse çokta önemi yok diğer arkadaşların başarı öğküleri ve fotoğrafları yeterince motive ediyor benimkide olmayı versin herkese diyetinde başarılar diliyorum ben Allah ın izniyle yola devam ediyorum İNŞALLAH:nazar: da başaracağım umudum var durmak yok:lepi:

canım sen dietine devam et eminim azmin sayesinde kazanacaksın

canım benim teşekkür ederimopuyorumnanaktan çok iyisin senide takip ediyorum resimlerini gördüm süper olmuşsun MAŞALLAH:nazar: İNŞALLAH bende senin gibi azimle üstümdeki fazlalıkları atarımkaydirigubbakcemile2

canım benim teşekkür ederimopuyorumnanaktan çok iyisin senide takip ediyorum resimlerini gördüm süper olmuşsun MAŞALLAH:nazar: İNŞALLAH bende senin gibi azimle üstümdeki fazlalıkları atarımkaydirigubbakcemile2

atacaksın canım hiç şüphen olmasın sen hepimizi geçeceksin azimle devam et ben sana güveniyorum bitanemmmmmmm:enbuyukkk:

atacaksın canım hiç şüphen olmasın sen hepimizi geçeceksin azimle devam et ben sana güveniyorum bitanemmmmmmm:enbuyukkk:

ıNŞALLAH geçmesemde yetişsem bile yeter şöyle 65 lere gelsem,sağol canım çok moral oldun bitanesin..a.s.opuyorumnanaktan:nazar::nazar:

X