Bu Ta bana ok iyi geldi diyeniniz var m?

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Arkadaşlar ben çok merak ediyorum,onun için taşların faydasını gören varsa lütfen yazarmı?Mesela şu taş benim şu hastalığıma iyi geldi diyeniniz var mı?

Canim ben taslarin gucune inaniyorum.Ozellikle ametist tasina.Zaten en cok sevdigim taslardandir ametist.Ne zaman taksam kendimi enerjik hissediyorum ayrica baskasindan gelen negatif enerjiyide aliyor.Bi dene bakalim zaten kullanmaya basladiktan kisa bir sure sonra anlarsin.Heleki ellerji kendini hemen hissettiren bi durumdur.Bu arada gecmis olsun.

Canim ben taslarin gucune inaniyorum.Ozellikle ametist tasina.Zaten en cok sevdigim taslardandir ametist.Ne zaman taksam kendimi enerjik hissediyorum ayrica baskasindan gelen negatif enerjiyide aliyor.Bi dene bakalim zaten kullanmaya basladiktan kisa bir sure sonra anlarsin.Heleki ellerji kendini hemen hissettiren bi durumdur.Bu arada gecmis olsun.
Bugün bir arkadaşım aldığın taşlar sana pek yaramadı dedi. Şoyle bir düşündümde bu olay bir arkadaşımdan duyup kuvars almamla başladı. Alırken ametistin rengi hoşuma gitti, onu da aldım. Bunların topraga gomulmesı , yıkanması falan proseduru oldugunu yazan siteler var. Bir hafta bunlara uydum sonra yapmayı unuttum. Bu arada hergunde takmadan cıkmıyorum o kadar sevdım bu taşları. Zamanla negatif enerjimi birikti nedir, son iki aydır başıma gelmedik kalmadı. Tabi bunları taşa bağlamakta komik belki. En son yürürken bişeye çarptım ve hala inanamıyorum ama ayağım alçıda şimdi. Sürekli insanlar nazara geliyorsun diyor. Belkide oyle. Bu taşları alınca arındırma işini savsaklamamak gerekiyor sanırım.

ya son zamnalrda merküe geri hareket ettiği için bir çok insanın işleri ter gidiyo yada yanlış anlaşılmalar çok yaşanıyo. taşlara gelince iki taşı şiddetletavsiye ederim birincisi ametist ikincisi mercan taşı konsantrasyona birebir strese birebir bende ciddi anlamda farklılıklar oldu

ya son zamnalrda merküe geri hareket ettiği için bir çok insanın işleri ter gidiyo yada yanlış anlaşılmalar çok yaşanıyo. taşlara gelince iki taşı şiddetletavsiye ederim birincisi ametist ikincisi mercan taşı konsantrasyona birebir strese birebir bende ciddi anlamda farklılıklar oldu

Mercanda almıştım ama pek kullanamadığımdan bahsetmemiştim. 20 gun once cilde faydası var diye kırmızı mercan küpe ve bileklik almıştım ama farklı bir dükkandan almıştım, ikisi de koptu. Bağlantı yerleri zayıf yapılmış sanırım, pahalıydı ama kalitesiz çıktı işçiliği,bu dükkandan bida bişey almam. Yoksa nazarmı değiyor bana, kopuyo bunlar. Bu ay merkür beni dümdüz ediyor gerçekten kafamçokkarıştı Ayy kurşun nerde döktürülür bileniniz varsa lütfen söyleyin bana

bende ametisti şiddetle tavsiye ederim gercekten cok guclu bi taş.baş agrılarına cok ıyı gelıyo benım kalp carpıntım oluyo 1gun boyunca hıc durmayan mesela rahatsız edıcı boyutta carpıntı nefes almakta zorluk yasıyorum sureklı sıkıntı halınde oluyorum ama ınanın bu tas dengeye sokuyo kalp rıtmımı cok rahatlatıyo benı

ametist gerçekten dehşet derecede faydalı kolye olarak kullanıyorum hafta bir suda bekletiyorum bir gün.dengeyi sağlıyor iç sıkıntıyı gideriyor

ametist gerçekten dehşet derecede faydalı kolye olarak kullanıyorum hafta bir suda bekletiyorum bir gün.dengeyi sağlıyor iç sıkıntıyı gideriyor
Ben bu başlığı cok sevdim hatta üye de oldum ama kimse yazmıyo CADIARZU Yokmu kimsenin yorumu delikafadulden a.s.

bende taşların etkilerinde akik taşının strese iyi geldiğini gördüm
akik taşından yüzük takan arkadaşımda vardı 3 yüzükte kırıldı stresten

Kehribar taşı hakkında netten bilgi almıştım,astım,nefes darlığı,alerjiye en iyi gelen taş diye o kadar.Ama arkadaşlar ametist taşını çok övdü,mutlaka alıcam.Bu arada pazarlarda bu tür taşlara çok rahbet var.Acaba gerçekmi,güvenebilirmiyim?

Kehribar taşı hakkında netten bilgi almıştım,astım,nefes darlığı,alerjiye en iyi gelen taş diye o kadar.Ama arkadaşlar ametist taşını çok övdü,mutlaka alıcam.Bu arada pazarlarda bu tür taşlara çok rahbet var.Acaba gerçekmi,güvenebilirmiyim?

Pazardakilere güvenmek bana zor geldi. Hem pazardakiler çok dümdüz dizilmiş, gerçi sağlık amaçlı takılacaksa görüntüsüne fazla önem verilmeyebilir ama fiyatlarıda dükkandan pek aşağı değiller. Ben biraz garanticiyim sanırım, bide süslü kaydirigubbakcemile3 Sevgiler

Taşlar tavsiye üzerine alınmaz, herhangi bir taş satan yere girdiğinizde ihtiyacınız olan taşı zaten hisleriniz size söyleyecektir, fakat yukarıda bir arkadaşımız yazmış muhakkak bu taşların temizlik işlemlerini yapmanız gerek çünkü onlarda bizim gibi negatif enerji yüklenebiliyor, sık sık soğuk su altında tutun, bazılarını güneşte, bazılarını toprakta bazılarını ise ay ışığında şarj etmek gerek...

strestenmı kırılıo gercekten yoksa zamanla kırılıomu acaba... yuzuk olarak satanlar gercekten etkilimi.. işlem gorduğu için etkisini kaybedıomıu.. yuzuk olarak satılanlar 1tl... bu kadar ucuz olurmu gerçek taş yüzüğü.. bendede vardı kırıldı bı tanesi

benimde taslarla ilgili sorunum bazi yerlerde ucuz bazilarinda acaip pahali sahte ve gercek ayrimini nasil yapacagiz?gercekten bu islerden anlayan bir arkadas bizi bilgilendirirse sevinirim..:kahve:

benimde taslarla ilgili sorunum bazi yerlerde ucuz bazilarinda acaip pahali sahte ve gercek ayrimini nasil yapacagiz?gercekten bu islerden anlayan bir arkadas bizi bilgilendirirse sevinirim..:kahve:

Her taşın özelliklerini öğrenmemiz uzun olur o yüzden güvenilir yerden almak lazım bence. Kadıköy Akmarda. Etiler Akmerkez zemin çarşı dükkanı.Bağdat caddesinde Boynerin solunda güvenilir yerlerden bildiklerim.

[B]ametist taşı ___ baş ağrısına müthiş iyi geliyor evde 2 3 tane var =))) Migreni olan arkadaşlara tavsiye ederim bana çok iyi geldi..

Yeşim taşı___ diş ağrısına ve sakinleştirmeye çok iyi geliyor bunu da kullandım ve faydasını gördüm hala kullanıyorum =)) [/B]

Obsidyen Taşı___ Özetle deprosyona iyi geliyor yüzüğüm var genelde takıyorum takmadığım zamanlarda ise odada bulunduruyorum..

aragonit taşını araştırmanızı tavsiye ederim.ben almayı düşünüyorum.alırken uyumlanmasıda gerekiyormuş .adı mucize taş diye geçiyo....

aytaşından yaptığım kolyemi takdığım gün neşeli, olumlu ve mutlu oluyorum,
gerçek taşlara benzer sentetik taşlar da var. birde taşların tozlarınından yapılan ve sıkma denilen taşlarda var. anlamak için taşlarla uzun süre ilgilenmek gerekir. ben bu tür taşları satan yerlere gide gele öğrendim, bir de gerçek taş daha ağır oluyor, sentetik taşlar hafif.

X