Bu Son ! İnanmam

KumsalveDeniz

57 gelecek
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
1.734
5.963
Diyet işini çok uzattım farkındayım Bir türlü hedefe ulaşamadım ama pes etmiyeceğim Bu gün bir söz duydum etkilendim Hem güldüm hem düşündürdü Doğru söze ne denir “ Bu son “ benim meşhur söz hala hedefe ulaşamadığım gibi üstelik üstüne aldım İnanıyorum bu son olacak İsteyen katılabilir Birbirimize destek olabiliriz

Son düzenleme:
Merhaba hiç üzülmeyin bende 83 kilo ile hamile kalmıştım 98 kiloyla doğum yapmıştım Allah tamamına erdirsin sağlıklı kucağına almayı nasip etsin

Diyet içini çok uzattım farkındayım Bir türlü hedefe ulaşamadım ama pes etmiyeceğim Bu gün bir söz duydum etkilendim Hem güldüm hem düşündürdü Doğru söze ne denir “ Bu son “ benim meşhur söz hala hedefe ulaşamadığım gibi üstelik üstüne aldım İnanıyorum bu son olacak İsteyen katılabilir Birbirimize destek olabiliriz
Ben de bir türlü hedefine ulaşamayan biri olarak katılmak isterim

Uyanınca 2 bardak su (rutin)

Kahvaltı : 8.30
1 haşlanmış yumurta
1 dilim peynir
4 zeytin
1 dilim ekmek ( büyük)

Ara : 11.00
1 fincan nescafe

Öğle : 13.30
6 kaşık semizotu ( az pirinç normalde atmam )
2 kaşık yoğurt

Ara : 17.30
1 fincan nescafe
1 şekerleme

Akşam : 8.00
4 küçük but +2 kanat ızgara
5 çubuk patates ( yağsız fırında )

Ara : 21.30
2 ceviz 1 halley ( ne gerek vardı )
Çay

Su : 3,5 lt su

Sanırım günü güzel kapattım :KK9:

Kahvaltı yapıldı 0,5 lt su içildi çay keyfi yapılıyor Sonrasında bir kahve içilecek Sabahları uyanmak ne zor Ama okula giden bir oğlum var Erken kalkıp her şeyini hazır etmeliyim Böyle durumlarda çok erken kalkarım

Kolay gelsin inşallah hedeflediğiniz kiloya bir an önce ulaşırsınız ben de yaklaşık 8-9 yıl al ve al ver döngüsünde ilerledim gördüğüm en düşük rakam 80 olmuştu ve zaten sonrasında hemen geri almıştım geçen yaz 116 kiloyu görünce aklım başıma geldi desem yeridir bir senedir zayıflama sürecindeyim 45 kilo verdim hala devam ediyorum hayatımda hiç bu kadar uzun soluklu diyet yapmamıştım ama artık bunu biraz yaşam biçimi haline getirdim eğer yapabilirseniz if tavsiye ederim bende çok işe yaradı

Kolay gelsin inşallah hedeflediğiniz kiloya bir an önce ulaşırsınız ben de yaklaşık 8-9 yıl al ve al ver döngüsünde ilerledim gördüğüm en düşük rakam 80 olmuştu ve zaten sonrasında hemen geri almıştım geçen yaz 116 kiloyu görünce aklım başıma geldi desem yeridir bir senedir zayıflama sürecindeyim 45 kilo verdim hala devam ediyorum hayatımda hiç bu kadar uzun soluklu diyet yapmamıştım ama artık bunu biraz yaşam biçimi haline getirdim eğer yapabilirseniz if tavsiye ederim bende çok işe yaradı
Nasıl yapıyorsunuz biraz açıklayabilir misiniz?

Nasıl yapıyorsunuz biraz açıklayabilir misiniz?
Ben genelde 16 saat açlık 8 saat tokluk şeklinde uyguluyorum saat 12-1 gibi kahvaltı ediyorum ekmek tüketmiyorum ya klasik kahvaltı ya yulaf lapası tarzı ekmek yerine wasa yiyorum 16 gibi ara öğün yapıyorum 19-20 gibi de akşam yemeği yiyorum onda da ekmek yok salata oluyor genelde bazı akşamlar tam buğday makarna veya bulgur haşlıyorum yanına bir de mutlaka her gün Leslie tavsiye ederim açık saatinde yeşil çay, su, soda gibi içecekleri tüketiyorum kilo vermeyi kolaylaştırıyor

Çok teşekkür ederim inşallah canım Daha önce diyetisyenlere gittim 3 ana 2 ara öğün beslenmem gerektiğini söylediler ve ona göre liste verdiler Ona uygun besleneceğim bakalım sonuç ne olacak Bende 80 leri görüp tekrar aldım Sizi kutluyorum süper kilo vermişiniz

Çok teşekkür ederim inşallah canım Daha önce diyetisyenlere gittim 3 ana 2 ara öğün beslenmem gerektiğini söylediler ve ona göre liste verdiler Ona uygun besleneceğim bakalım sonuç ne olacak Bende 80 leri görüp tekrar aldım Sizi kutluyorum süper kilo vermişiniz
Teşekkür ederim💕 Herkesin kilo verme sistemi başka oluyor tabi en sürdürülebilir hangisiyse onu uygulayın sonuçta en büyük hatamız diyet bir gün bitecek diye düşünmemiz bir ömür dikkat etmemiz ve fazla kaçırmamamız gerekiyor inşallah siz de hedefinize bir an önce ulaşırsınız😘🥰

Teşekkür ederim💕 Herkesin kilo verme sistemi başka oluyor tabi en sürdürülebilir hangisiyse onu uygulayın sonuçta en büyük hatamız diyet bir gün bitecek diye düşünmemiz bir ömür dikkat etmemiz ve fazla kaçırmamamız gerekiyor inşallah siz de hedefinize bir an önce ulaşırsınız😘🥰
Doktorumda aynısını öneriyor Ömür boyu sağlıklı beslenmelisiniz dedi Öyleki diyetisyene gideceğimi söylediğimde kesinlikle olmaz dedi Kendiniz öğrenip uygulamalısın dedi Ama ben diyetisyene gittim Onlarda aynısını dediler Kısacası ( hayatımız diyet )🤗🥰

1.Gün
Kahvaltı : 8.30
2 dilim dil peyniri
4 zeytin
Domates yeşil biber
2 dilim ekmek
Çay

Başlangıç : 106 ,4

1 ayda kaç kilo gidecek bakalım ?

Ara: 11:00
Yarım fincan nescafe

Öğle : 13:00