Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Bu odayı nasıl bebek odası yapabilirim?

madame wuu

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
216
237
Yardıma ihtiyacım var kızlar. Evim 140 m2, 3+1(salon, oturma odası, yatak odası ve görseldeki ince uzun oda olmak üzere) Yatak odam diğer odalar gibi çok dar olduğu için mecburen takımımın gardrobunu bu odaya koymuştuk ve 17 aydır da bu odayı giyinme odası olarak kullanıyoruz. Bebiş gelince mecbur takımını bu odaya koyacağız ama ben akşam boyu odaya oturup bir türlü hiçbir yere sığdıramıyorum yataktır, dolaptır vs. Gardrobun sonundaki boşluk balkon kapısına açılıyor; o yüzden orayı da kullanamayacağım. Taşınmayı bile düşündük ama ev bulamıyoruz bir türlü :KK43: Küçücük bebek odadan ne anlar tabi ama ilk bebeğim, başkalarında görünce ben heves ediyorum :KK43:
Sizin bir öneriniz var mı? Bu odayı nasıl bebek odası olarak kullanabilirim? Neyi nereye yerleştirebilirim?

Eklentiler

• untitledkhkhl.png
    untitledkhkhl.png
    204,6 KB · Görüntüleme: 324
oda yı hallettiniz mi?
merhaba :) kağıt üstüne çizince odamın şimdiki hali bu. Bu zamana kadar ev aradık durduk sürekli ama hem kiraların uçukluğu hem de taşınmanın zorluğu yüzünden vazgeçtik, elimizdekiyle yetinmeye karar verdik. mobilyaları marangoza yaptıracağız. kafamda birkaç model oluştu ama daha marangoz ölçü almaya gelmedi. çizimde de görüldüğü gibi kendi takımım ile balkon kapısı arasında kalan boşluğa şifonyer yaptıracağım, hemen karşısındaki boşluğa da küçük bir karyola(büyümeyenlerden). yani anca böyle olabilecek başka mümkün değil :KK42:

Eklentiler

• IMG_5950.JPG
    IMG_5950.JPG
    25,1 KB · Görüntüleme: 170
merhaba :) kağıt üstüne çizince odamın şimdiki hali bu. Bu zamana kadar ev aradık durduk sürekli ama hem kiraların uçukluğu hem de taşınmanın zorluğu yüzünden vazgeçtik, elimizdekiyle yetinmeye karar verdik. mobilyaları marangoza yaptıracağız. kafamda birkaç model oluştu ama daha marangoz ölçü almaya gelmedi. çizimde de görüldüğü gibi kendi takımım ile balkon kapısı arasında kalan boşluğa şifonyer yaptıracağım, hemen karşısındaki boşluğa da küçük bir karyola(büyümeyenlerden). yani anca böyle olabilecek başka mümkün değil :KK42:

merhaba:) bizimde odamız çok küçük boyuna değilde enine uzun sizinkinin tam tersi :KK70: aynı şekilde bizde marangozla anlastık geldi ölçtü dolap sizinkinin oldugu yerde tam karsısında sifonyer sizin kapı olan yerde beşiğimiz ikea mecbur :KK70: karşısı pencere önü boş. başka türlü bizde sığamadık. oturma odasını da bozmak istemedik. eşyalar gelincew perde vs bakıcaz bakalım. ne güzel heyecanlar dimi :KK200::anne:

merhaba:) bizimde odamız çok küçük boyuna değilde enine uzun sizinkinin tam tersi :KK70: aynı şekilde bizde marangozla anlastık geldi ölçtü dolap sizinkinin oldugu yerde tam karsısında sifonyer sizin kapı olan yerde beşiğimiz ikea mecbur :KK70: karşısı pencere önü boş. başka türlü bizde sığamadık. oturma odasını da bozmak istemedik. eşyalar gelincew perde vs bakıcaz bakalım. ne güzel heyecanlar dimi :KK200::anne:
kesinlikle mükemmel heyecanlar :anneadayı: Allah sağsalim kucağımıza almayı da nasip etsin :dua: alimizdekiyle yetineceğiz artık oda konusunda da napalım, bizler de saraylarda büyümedik sonuçta :KK66:

X