Bu ne imdi?

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaşlar benim bi sorunum var 20 lik dıiş sıkıntısını bende çekiyorum hatta şuanda yutkunurken bile çok fazla acı oluyo çıkacak yeri olmadıgından kemige denk geldmş antibyotik kullanıyorum alıncak dişim anck benim başka bi sorunum daha var çenemin hemn alt kısmında bildigimiz adıyla gıdık bölgesinde sag tarafta bi acı var dün akşm dikkat ettim misket büyüklügünde yuvarlak bişey var ve acıyo başımı yukarı kaldırdıgımda sag ve sol tarafta var ama sol taraftaki acımıyo veya oynamıyo o başımı indirdigimde elimi üzerine koyup dolaştırabiliyorum acaba bademcik dedikleri bumu ooluyo daha önce hiç olmadı böyle bişey 20 lik dişimle sorun yaşadıktan sonra çıktı ikisinn acısı birleşti acayp durumdayım izinde alamıyorum son haftam izine çıkacagım için doktor arkadaşlar veya bilen arkadaşlar yardım etsin nolurr:nazar:

muhtemelen bademciklerindir canım sıcak bişeyler iç bal ye.. yumuşatır. ama 20 yaşdişi çıkarken hep acır :KK43: antibiyotik yanında ağrı kesici vermedilermi? nerde oturuyorsun bildiğim çok iyi doktor var ama istanbulda

ÇOK SAOL ARKADAŞIM BEN DÜZCEDE OTURUYORUM BURDA BEN,M DOKTORUMDA ÇOK İYİ AMA BAŞKA ÇARE YOK ALINCK O DİŞ DEDİ BEN KORKUYORUM AMA BU AGRIYI ÇEKMEKTENSE ALDIRMAYA KARARLIYIM ÇORBADN BAŞKA BİŞE İÇEMİYORUM DÜŞÜN ARTIK ÇÜNKÜ YUTKUNAMIYORUM DİŞİM YÜZÜNDEN AGRI KESİCİ VERDİ AMA ÇOK FAYDA ETTİ DİYEMİYECEM BAKALIM NAPCAM YAA D3DİGİN İNŞ BADEMCİKTİR HEMN SICK BİŞEYLER ŞÇİCEM ŞİMDİ ÇOK SAOLŞeniz

ya arkadaslar ben 21 yasındayım ve benm 20 lik dişlerim cıkmadı sizce bi sorun mu var bende

BEBİTO 21 yaşındasın diye çıkmış olması gerekmiyor cnm.
Genelde geç çıkıyor bu dişler.
Ben 28 yaşındayım hala çıkmadı.

hadi ya :)))))) ne bilim arkadaslarımın falan cıkınca ben de bı telaşeye kapıldım neyse çıkmasın zaten ağrıyomuş di mi :)))

canim bende ayni sorunu yasiyorum hemde iki senedir bir türlü cikmiyor aldirmayada korkuyorum bakalim ne yapacagim.

canım bencede bademcik olabilir 20lik disin etkisiyle onlarda sismis olabilir ama yinede bi doktora görün derim

X