Bu nasıl anne! Sevgilisiyle yakalayan oğlunu, boğarak öldürdü

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.301
42.832
SAKARYA'nın Karasu ilçesinde, Necmi Talha K. (10), iddiaya göre, yatakta birlikte gördüğü annesi Zeynep K. (40) ve komşusu K.Y. (40) tarafından yastıkla boğularak öldürüldü. Polis, iki şüpheliyi gözaltına aldı.
Sitene Ekle
11-yasindaki-oglunu-bogarak-oldurdu-10291274.Jpeg

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

Aziz GÜVENER/KARASU (Sakarya), (DHA)-

Karasu'da Stat Caddesi üzerinde bulunan apartmanın zemin katında oturan 2 çocuk annesi Zeynep K., sabah saatlerinde İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek oğlu Necmi Talha K.'yi yastıkla boğarak öldürdüğünü söyledi. Anne, polise, "Oğlum öldü, evde şu an" dedi. Zeynep K.'nin ifadesinin ardından eve giden polis ve 112 Acil ekibi, hareketsiz halde buldukları çocuğu yaşama döndürmek umuduyla Devlet Hastanesi'ne götürdü. Ancak minik Necmi Talha, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemedi. Yapılan ilk incelemede, çocuğun yastıkla boğulduğu belirlendi.

Acı haberi alıp hastaneye gelen bir tavuk çiftliğinde çalışan baba İ.K., "Karım olacak ş.... nerede?" diye bağırdı.

Polisin gözaltına aldığı Zeynep K., bu kez oğlunu okula gitmediği için öldürdüğünü söyledi. Şüphelinin çelişkili ifadeler verdiğini belirleyen polis, birlikte olduğunu belirlediği komşusu K.Y.'yi de gözaltına alındı.

Zeynep K. daha sonra ifadesini değiştirerek, oğlunun bu sabah kendilerini yatakta yakaladığını, bu nedenle de K.Y. ile birlikte Necmi Talha'yı öldürdüklerini söyledi. Zeynep K. ile K.Y.'nin sorgusu sürüyor.

"Sınıfının başarılı ve uslu öğrencisiydi"

Necmi Talha Keleşoğlu Karasu ilçesinde bulunan Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu 5'inci sınıfa gidiyordu. Sınıfının uslu ve başarılı öğrencisi olduğu öğrenilen Keleşoğlu'nun ölüm haberi okulunda da büyük üzüntü oluşturdu.
http://www.milliyet.com.tr/11-yasindaki-oglunu-bogarak-oldurdu-gundem-2559471/

yani komşu için o çocuk zaten bi hiç, ama insan kendi doğurup büyütüp emek verdiği çocuğu nasıl boğarak öldürür ya, boğmakta nefretle ilişkili bildiğim kadarıyla, garip

yani komşu için o çocuk zaten bi hiç, ama insan kendi doğurup büyütüp emek verdiği çocuğu nasıl boğarak öldürür ya, boğmakta nefretle ilişkili bildiğim kadarıyla, garip
Ay birde polise ilk önce okula gitmediği için öldürdüm demiş .

haberlerde izledim çok etkilendim, yani akıl almıyor
Valla benim aklım artık herşeyi alıyor böyle insanlar sayesinde Chess.
Bu ülke Dilber gibi bir kadın gördü duydu, TV'ye çıkıp aylarca çocuğu için gözyaşı döktü.
Ben boşuna demiyorum ya, analık babalık öyle doğuştan gelmiyor, sonradan oluyor ve bu duygu kimisinde hiç gelişmiyor, her kadın annelik duygularıyla doğar deniyor, doğmaz efendim doğmaz, doğsaydı bir sürü çocuk annelerinin elinde can vermezdi.

Yavrum çok üzüldüm çocuğa:KK43:

Namustan bahsederler dini bütün insanız derler ama kendi hayatı namuslukluk içinde..
Her kadın anne olmayı beceremiyor işte,kendi pisliğinde boğul canavar seni..
Nasıl kıydın evladına,allah belanı versin senin kadın müsvettesi..

ay zamanında muhammet vardı. müge anlıya çıkmıştı anası kayıp vs diye. çocuğun cesedi bulundu. sonra aynı böyle annesi ve sevgilisi tarafından öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

insan kendi evladına nasıl kıyar aklım almıyor. en kötü boşanırsın, kaçarsın, çocuğu geride bırakmak bile bi yere kadar anlaşılır. ama öldürmek nedir ya?

X