(¯`¸·´¯)Bu da Benim Kız Alice(¯`·¸´¯)

S

set_me_free

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi set_me_free
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Oy severim ben o bebekle oynayanı:1hug:

ay çok tatlı canım ben aliceyi senin spacendede görmüştüm öok tatlı canım

teşekkürlerr kızlaar bu fotoları anlık yakaladım yoksa böyle sakin durduğu yok tam bi hiperakktif
evde en çok annemi dinlio hadi dışarı dediği zaman yere yatıo uslu numarası çekiyo anneme çok komik yaaa :KK70::KK70::KK70::KK70:

teşekkürlerr kızlaar bu fotoları anlık yakaladım yoksa böyle sakin durduğu yok tam bi hiperakktif
evde en çok annemi dinlio hadi dışarı dediği zaman yere yatıo uslu numarası çekiyo anneme çok komik yaaa :KK70::KK70::KK70::KK70:

:Roflol: desene annen evdeki herkes üzerine hakimiyetini kurmuş helal valla:1yes2: annenin ellerinden öperim:çiçek:

çok tatlıııııı sett :1yes2: ...

ama benden uzak olsunlar :çok üzgünüm:
çünkü acayip fobim var... hayatta dokunamam.. yaklaşamam... bazen dışarda çok komik duruma düşüyorum yaaa.. mini minnacık köpek bakıyorum dışarıya çıkarmışlar .. sahibi salıvermiş rahat rahat koşsun oynasın die... ama beni göreceksinizzz... kaçacak yer arıyorum ..:bbo: bi de BİŞİ YAPMAZ BİŞİ YAPMAZ ISIRMAZ diyolar.. gülüyolar :uhm: ben deli oluyorum tabi :uhm:

venüs benimki kaçıo yabancı birini görünce soluğu yuvasında alıo ama ısırmaz demem hakkaten ısırıo :KK70::KK70::KK70::KK70:

ona ben çok tatlı desem az kalır dehşet şeker bişey bu ya :)benim de kızım 3 yaşında onu büyütürken neler yaşadım bir ben bir allah bilir yemediğibişey kalmadı evde dişleri kaşınırken sen o dönemdesin sanırım...ama herşeye rağmen onlar çok özel varlıklar benim için...herkese kızarım ama bir tek onun yaptıklarına kızamıyorum çünkü onlarda kötü niyet hiç yok tek bildikleri sınırsız sevgi insanların unuttuğu sevgi onlarda çok fazla var...bu arada kaç aylık şu anda

Ana:1shok: Köpek ule bu. Kız filan diyince ben de ne zannetmiştim.:Roflol: :Roflol:

çoooooooooooooooooooook tatlı çooooooooooooooooooooooooook.. hayvanlara bayılıyorum. hatta bu köpekle beraber uyuyabilirim yaniii. köpeğin çok güzell..

Cok tatli ve muzur duruyor,su an sanirim tam oyun cagi,kac aylik alice?

X