Bu belirtileri yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı ??

2kediannesi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
311
88
30
Kızlar Merhaba 🤍

Bu ay femara kullandım 6 adet yumurtam oluştu çatlatma iğnesi kullanmadım.
Doktorun dediği günleri değerlendirdim.
İlk olarak Yumurtlama gününden 2 gün sonra benim göğüsler şişti her yeri hassaslaştı.
karnımda sanki çok yemek yemiş gibi şişlik var ve rahatsız ediyor
4 gündür de mide yanması başladı alakasız ağır şeyler de tüketmiyorum
Ve belimde birazcık ağrı var çok değil.
Ara kısa kasık ve yumurtalığın olduğu yere ağrı giriyor.
Var mıdır bişeyler sizce ?

Olma ihtimali var ama adet belirtilerine o kadar çok benzer ki ayırt etmek zor oluyor 🤷🏻‍♀️ inşallah hayırlı haber alırsınız 🌸

Olma ihtimali var ama adet belirtilerine o kadar çok benzer ki ayırt etmek zor oluyor 🤷🏻‍♀️ inşallah hayırlı haber alırsınız 🌸
İnşallah çok istiyorum 🙁 benim karnım ilk defa böyle oldu 30 yaşındayım daha önce hamilelik yaşamadım ama denedim tutmadı. Şimdi karnım şişince acaba mı dedim 3 aylık hamile gibiyim taytlarımın beli sıkıyor artık karın şişkinliğinden 🥺🙏🏻🙏🏻❤️❤️

Merhaba canım . İnşallah vardır 🙏🏻🙏🏻
Rengline kaç gün var ?
Pko var bende 4 aydır tam belli olmuyor 32-40 değişiyor canım ama takvime göre 9 gün var. Ama en son ilişkimi doktorum önerdiği gibi perşembe cumartesi yaşadım. Pazar gününden pazartesi gününden itibaren bunları yaşıyorum

Pko var bende 4 aydır tam belli olmuyor 32-40 değişiyor canım ama takvime göre 9 gün var. Ama en son ilişkimi doktorum önerdiği gibi perşembe cumartesi yaşadım. Pazar gününden pazartesi gününden itibaren bunları yaşıyorum
Bende 30 yaşındayım . 2. Gebeliğim olacak ilki düşükle sonuçlanmıştı hayırlısı buymuş . İlkinde bel ve kasıklarımda batma oluyordu , alt karnım şişti içime çekemiyordum. Ama arkadaşımızda dediği gibi adet ve yumurtlama belirtilerinde de bunlar gözlemlendiği için renkli günüm den 2 gün önce erken gebelik testi ile öğrenmiştim .

Benim arkadaşımda Pko vardı o kiloluydu kilo vermek için diyet yaptı 6-7 ay belki daha az tam hatırlamıyorum daha sonra çok geçmedi hamile kaldı. Çok şaşırmıştı acaba bundan mı diye Belki diyetten , belki de zamanı geldiği için geldi bebiş.
İnşallah hemencecik geliversin hepimizin 🙏🏻

Bende 30 yaşındayım . 2. Gebeliğim olacak ilki düşükle sonuçlanmıştı hayırlısı buymuş . İlkinde bel ve kasıklarımda batma oluyordu , alt karnım şişti içime çekemiyordum. Ama arkadaşımızda dediği gibi adet ve yumurtlama belirtilerinde de bunlar gözlemlendiği için renkli günüm den 2 gün önce erken gebelik testi ile öğrenmiştim .

Benim arkadaşımda Pko vardı o kiloluydu kilo vermek için diyet yaptı 6-7 ay belki daha az tam hatırlamıyorum daha sonra çok geçmedi hamile kaldı. Çok şaşırmıştı acaba bundan mı diye Belki diyetten , belki de zamanı geldiği için geldi bebiş.
İnşallah hemencecik geliversin hepimizin 🙏🏻
Amin inşallah o kadar çok istiyorum ki… Allah biran önce kavuştursun bebeğine isteyenlerin 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ben kilolu değilim 1.77 boy 59 kilo zayıf duruyorum hatta düşündüm ben kilo mu aldım acaba ondan mı şiş bu karın diye kilom da aynı hatta 1 kilo vermişim ama gerçekten 3 aylık hamile gibi alttan üstten şiş yani tam midemin altından başlıyor 🥲 hayret ettim gerçekten 🫢

Ay kızlar bişey sorcam saçma düşüncesi olan varsa hiç yorum yazmasın dün kan verdim sonucumu yarın alıcam daha demin kahve içtim dedim fal gönderiyim ne çıkabilir en fazla sallar diye düşündüm çıkana bakın 🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_2505.png
    IMG_2505.png
    255,6 KB · Görüntüleme: 43
X