Pudra, Fondöten, Kapatıcılar bronzlaştırıcı pudra...

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar yaz geliyoo..gerçi bronzlaştırıcı pudrayı yaz kış kullanan müdavimleri de var:) bildiğiniz ve kalıp gibi durmayan bronzlaştırıcı pudralar var mı??? kullananlar biraz anlatabilir mi???
mesela avonun bronz incileri diye bişey duydum..deneyen var mı?

Ben arada kullaniyorum ama markasini bile bilmiyorum öyle. Cünkü cok pahali birsey degildi ve dogal seyler satilan bir yerden almistim sanirim. Az kullandigim icin bitmedi ,epey oldu alali yani o yüzden unuttum.

Bendekide inciler seklinde yani bütün degil, bu sekilde olunca farkli farkli tonlar bulunuyor icinde, pembe ,kahverengi ve tonlari..Ciltte kalip gibi durmuyor hem bu sekil olanlar..

ben flor mar pretty sun powder kullanıyorum 199 numarası cok güzel ve cok koyu bende bi cok bronlaştırıcı pudra allık vs kullandım ama flor mar dan cok memnunumyerimseniben süper bence

Evet kızlar, bende flormar'ı ve carmina' yı tavsiye ederim..

Ben art-deco kullaniyorum, gayetde memnunum, tavsiye ederim..

kızlar yaz geliyoo..gerçi bronzlaştırıcı pudrayı yaz kış kullanan müdavimleri de var:) bildiğiniz ve kalıp gibi durmayan bronzlaştırıcı pudralar var mı??? kullananlar biraz anlatabilir mi???
mesela avonun bronz incileri diye bişey duydum..deneyen var mı?

canım en meşhur ve dayanıklı olanı guerlain terracotadır ykm ,boyner, tekinacar ve sevilden bulabilirsin. 90 ytl falan ama 12 taksit yapıyolar
pahalı ama bitmek bilmez asgari 6 ay kullanırsın. ben buğday tenliyim daha koyu olayım diye üç numarasını aldım çağla şikel kıvamındayım:sm_cool:

Avon'un hiç bişeyı güsel diil.daha doorusu ben hiç memnun kalmadım.flormardan çok memnunum..bronzlaştırıcı pudrayı ilk defa duydum:) sprey fılan bılıyodumda.ben esmerım ama kışın yüzümün soluk durmaması için flormarın normal pudrasını kullanıyorum ve azıcıkta allık sürüyorum ii duruyo.ama bu dediğiniz bronzlaştırıc pudra nasıl? kalıcı bronzluk mu verıyo yoksa yuzunuzu yıkadıktan sonra geçıyor mu?

X