Boyle bir sorun var sinir oluyorum

Rockavril

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2021
1.922
500
33
Herkese iyi akşamlar.arkadaslar durum soyle annemin liseden arkadaşı var.evlerde yakın.kadin şöyle bir hergun birine gidip yiyip içip gününü güzel geçirmeye çalışıyor.birine gitmeyi seviyor ama evine kimseyi çağırmaz.isten geliyorum.hergun bizde.gecenlerde annemle kardeşimi çağırmış. 2 tane tabağa çerez koyup resmen kakalamis.birine yemeye icmeye gidilmiyor tabiki ama yaptığı hoş değil.resmen kullanıyor.daha dün bizdezdi.annem ısrarla arayıp cagircam.dedi.bn yine kızdım.arayip şişirme dedim.biriyle samimi olsanda hergun evine gidilmez.anne biz enayimiyiz niye hep bizde oturuluyor o niye cagirmiyor dediğimde kabul etmiyor.bn yokken çağır dedim ve tartıştık.kimseye olduğundan fazla değer verip sisirmemek lazım.herkezin kusuru var ama bu düpedüz kullanmak yani halada devam ediyor.anlamak.istemiyor

O annenizin kararı, o arkadaşını öyle kabul etmiş belli. Belkide onunda başka bir huyu güzel ve annenin o yüzden arkadaşı. Benim annemin de öyle bir arkadaşı var kadın acayip tembel ama eli çok bol mesela, annemle çok güzel dertlesirler ama hep bizdelerdir. Anneniz mutluysa karışmayın.

O annenizin kararı, o arkadaşını öyle kabul etmiş belli. Belkide onunda başka bir huyu güzel ve annenin o yüzden arkadaşı. Benim annemin de öyle bir arkadaşı var kadın acayip tembel ama eli çok bol mesela, annemle çok güzel dertlesirler ama hep bizdelerdir. Anneniz mutluysa karışmayın.
Mutlu ama birinde yiyip içmeyi seviyor bizde yat desen yatacak kendi evini cagirmiyor salonun kapısı kapalıdır enayi oluyoruz

X