Saç Uzatma Yöntemleri Boyadan yanan saçlarımı uzatıyorum

canim hindistan cevizi yağı saçtan kolay aranıyor mu ? bu yağ bakımlarını da hiç sevmem ama acaba sadece uçlara mi sürsem

Selin ciğercinin reklamını yaptığı bi şampuan var hızlı uzatıyormuş araştırdın mı onu?

Selin ciğercinin reklamını yaptığı bi şampuan var hızlı uzatıyormuş araştırdın mı onu?
Doal keratin sütü cnm duydum ama kullanmadım onun yerine keratin yağı aldim daimon . onu kullanıyorum

Eylül ayından bu yana boyasız saçlarım cıktı dipten 7 cm civarı falan uzuyor aslında bakımlarla da hızlandı

Mayayı ilk defa duydum benimde saçlarımı uzatmam lazım çok kısa ve sıkıldıö kısa saçdan

Maya gerçekten uzatıyor üniversitedeyken yapmıştım bir iki sene boyunca evet epey uzatmıştı. Fakat maya saçı fenaa açıyo kızlar haberiniz olsun benim zaten boyalı ve sarıydı daha da açtı. Hoşuma da gitti.

Maya gerçekten uzatıyor üniversitedeyken yapmıştım bir iki sene boyunca evet epey uzatmıştı. Fakat maya saçı fenaa açıyo kızlar haberiniz olsun benim zaten boyalı ve sarıydı daha da açtı. Hoşuma da gitti.
Ooh süper madem. Bildiğimiz toz kuru maya dimi minik minik olan

Mayayı ilk defa duydum benimde saçlarımı uzatmam lazım çok kısa ve sıkıldıö kısa saçdan
youtube araştır ben uzun süre hangi bakımı yapsam diye bakindim ve ikisini seçtim maya çok mantıklı geldi hindistan cevizi yağı da öyle

Evet kızlar rwngi açıyor bana ışıltı attirdin mi diye soran bile var .1 ay sonra tekrar dizenleyip fotografi ilk yazıya koycam kolay bulunsun diye

Hadi inşallah 😍😍 sen ne şekilde hazırladın bunu?

Ben göz kararı hazırlıyodum bi küçük pakedi kaseye boşaltıp sıcak su ekliyodum bu suyu da fısfıslı şişeye dolduruyodum ve kafama sıkıyodum yalnız sulu olduğu için pıt pıt hep yere dökülüyodu macun kıvamında hiç denemedim ama daha pratik olduğu kesin😀

İlk zamanlar bende sıvı şekilde yapıyordum ama aktığı için macun kıvamında yapmaya başladım boya fırçası ile sürüyorum dip lere .ucunada ellerimle☺

X