Boy uzun ölçme taktiiik

Polislik için mi basvuracaksiniz? Boyunuz neyse odur bunun taktigi yok boy uzatma ameliyatı var gidin onu olun istiyorsanız.
Tam da bunu yazmaya gelmiştim. Aklıma ilk bu geldi.

Pilates yapın. Yok bana hemen lazım diyorsanız uyandıktan sonra ölçtürün. Belki yarım cm fark eder.

Toplanın boyum ölçülürken 2 cm uzun ölçülmesi lazım yardım fikir verin lütfen
Bunun bir taktiği yok; ölçüm yapan insanlar da ilk defa boyunu olduğundan uzun göstermeye çalışan birisiyle karşılaşmayacaklar emin olun. Dolayısıyla ölçüm yapacak görevlileri değil, sadece kendinizi kandırırsınız.

Toplanın boyum ölçülürken 2 cm uzun ölçülmesi lazım yardım fikir verin lütfen
Olculmeden önce ailecek kollarından ve bacaklarindan cekistirsinler iyice..
Mengene derdim ama onu bulamazsin şimdi 😀
Sınavlar içinse o 2 santim icin millet torpile abaniyor

Cidden böyle bir şey varmış ama. Yer çekiminden dolayı yataktan kalkınca daha uzun çıkarmış boy. Yatmaya yakın da kısalırmış 😅

PMYO okumak isteyen birine de bu taktiği verip biraz dalga geçmiştim. Aklıma o geldi şimdi 🤣
Napti peki sınava giren, uyku ilacı içip 2 gün uyumuştur boyu uzasın diye herhalde addff

Polislik için mi basvuracaksiniz? Boyunuz neyse odur bunun taktigi yok boy uzatma ameliyatı var gidin onu olun istiyorsanız.

Bırakın ameliyatı vücudunda en ufak bir iz bulanan hiç kimseyi almıyorlar. Birde normal bizim ölçtüğümüz gibi boy ölçmiyorlar. Özel cihazla ölçüyorlar. otursaniz bile fark etmiyor yine doğru ölçüyor cihaz.

X