BOŞANMALI MIYIM? Yoksa devam mı

Sizin boşanmaya niyetiniz yok. Amacınız babaları devreye sokup adamın kulağını çektirmek. Sonuçta sizin kulağınız çekilecek farkında değilsiniz.

Babalar bir araya gelince ne diyecek. Karınla ilgilen iki günde bir seviş mi diyecekler?

Boşluk doldursun diye çocuk yapmak mı? Siz çocuk yapmayı ne sanıyorsunuz acaba? Oyuncak mı o masum bebeler? Eşinizin tavırları normal değil tamam da siz de pek sağlıklı değilsiniz sanki. Elinizde kanıt olmadan aldatıyor beni demeniz size hiçbir şey kazandırmaz. Ama aile olmayı başaramadığınız için ben oturup güzelce konuşun, olmuyorsa da boşanın diyorum.
10 günlük sevgiliyken evlenelim dedi he :KK57: tanıştıktan ne kadar sürede evlendiniz
Bizim ki 3 konuştuk evlilik istedi 1 yıl nişanlı kaldık ama çok iyiydik eşim kötü biri değil sadece fazlasıyla değişti

Evet yanlış bir karar olduğunun bende farkına vardım ve çocuk konuusunu kapattım
Bence kapatmamışsın da hamile kalamamışsın. Lütfen acilen bu düşünceden çık. Aldatıldığından şüpheleniyorsun. Belki yarın bir gün boşanacaksın, çocukla boşanmak ayrı bir zorluk. Çocuk olunca düzelmiyor, aksine sağlam evlilikler bile çatırdıyor. Çocuk maalesef çok zor bir sorumluluk. Açılan konuları okuyun, çocuk evliliği düzetlmiyor aksine daha da yıpratıyor maalesef.

Bence kapatmamışsın da hamile kalamamışsın. Lütfen acilen bu düşünceden çık. Aldatıldığından şüpheleniyorsun. Belki yarın bir gün boşanacaksın, çocukla boşanmak ayrı bir zorluk. Çocuk olunca düzelmiyor, aksine sağlam evlilikler bile çatırdıyor. Çocuk maalesef çok zor bir sorumluluk. Açılan konuları okuyun, çocuk evliliği düzetlmiyor aksine daha da yıpratıyor maalesef.
Evet çocuğu yakamam bu kadar düşüncesiz biri değilim her kadında vardır acaba çocuk olsa düzelir mi düşüncesi bende ona sığındım aslında ama yanlış bir fikir kabul ettğm ve kapattım konuyu

Diğer konularına baktım, yanılmadığımı gördüm. Hala hamile kalmaya çalışıyorsun. İnanılmazsın ya. Böyle bir evliliğe çocuk yapacak bir insan başına gelen her şeyi hak eder! Sen daha çok ağlarsın. 10 gün önce bile konun var hamilelikle ilgili.

İnşallah benimkide yerleşmedir kesilir
13 ekim
Evet çocuğu yakamam bu kadar düşüncesiz biri değilim her kadında vardır acaba çocuk olsa düzelir mi düşüncesi bende ona sığındım aslında ama yanlış bir fikir kabul ettğm ve kapattım konuyu
23 ekim
Yaklaşık yarım saattir düşünceli biri olmaya karar vermis ve konuyu açmıyormuş.

Eşim battı düğüne 1 ay kala yani düğünü uzatamadık bende o yüzden nişanı bozacsk biri değilim
Keske o yuzden nisani bozacak ya da isler duzelene kadar bekleyecek biri olsaydiniz bunlari yasamazdiniz. O adamdan bir halt olmaz sizde bosanmazsiniz simdi kapattim desenizde bir sure sonra yine cocuk yapasiniz gelir boyle surer gider. Burdaki tavsiyeleri dinleyecek biri olarak goremiyorum sizi malesef.

X